Zmęczenie oczu problemem cywilizacyjnym

Zmęczenie oczu problemem cywilizacyjnym

mar 31, 2021 / By : / Category : ogólnie

Zmiana naszego stylu życia z analogowego na cyfrowy niesie za sobą sporo konsekwencji. Problemy z psychiką, uzależnienie od internetu, problemy z socjalizacją młodych ludzi to tylko wierzchołek góry lodowej. Są jednak takżę bardziej przyziemne problemy dotykające nie tylko nasze dzieci, ale i nas samych. Jednym z objawów wszechobecnej elektroniki są problemy z oczami. Coraz więcej osób potrzebuje szkieł korekcyjnych, a na zmęczenie oczu narzeka praktycznie każdy, kto pracuje przed komputerem.

Żel do powiek przynosi ukojenie. Jeśli spędzasz dużo czasu przed ekranem monitora, zapewne niejednokrotnie odczuwasz, że Twoje oczy są zmęczone. Warto w takiej sytuacji zastosować żel do powiek zawierający roślinę na „dobry nastrój” czyli świetlik lekarski. Ciekawostką jest to, że świetlik ma również zupełnie odwrotne oblicze, ponieważ nazywany jest również złodziejem mlecznym. Pasożytuje on bowiem na trawach, na których wypasane są krowy.

Czy żel do powiek działa?

Każdy żel do powiek zawierający świetlik lekarski będzie działać, jednak warto wziąć pod uwagę skład poszczególnych produktów pod kątem innych, wspomagających substancji. Dzięki zawartymi w sobie flawonoidami, garbnikami oraz kwasami fenolowymi oraz ich udowodnionym działaniu przeciwzapalnym żel do powiek na bazie świetlika to świetne panaceum na podrażnienia, zaczerwienienia oraz opuchnięcia oczu. Jeśli czujesz, że Twoje oczy potrzebują jeszcze większej pielęgnacji, możesz sięgnąć po krople do oczu ze świetlikiem lekarskim.

Gdzie kupić żel do powiek?

Produkty do pielęgnacji oczu należy kupować ze sprawdzonych oraz pewnych źródeł. Jeśli musisz kupić żel do powiek, nie korzystaj z napotkanych na rynku „okazji”. Oczy to zbyt ważny organ, by igrać z ogniem. Polecamy korzystać tylko z aptek oraz kupować bezpośrednio u rodzimych producentów takich, jak Farmapol. Wystarczy, że na stronie www.farmapol.pl wpiszesz żel do powiek, a w sekundę zobaczysz na ekranie proponowany produkt na bazie świetlika.

 

Brak komentarzy