Lawendowy kolor

Lawendowy kolor

gru 27, 2022 / By : / Category : ślub i wesele

Wśród wachlarzu kolorów można znaleźć również ten o nazwie lawendowy, który najbardziej kojarzy nam się z kwiatem. Kolorystyka ta należy do bogatej palety odcieni fioletu, a jest wynikiem zmieszania koloru niebieskiego i czerwonego z podstawowej gamy barw.  Nie da się ukryć, że jest często wybieraną farbą do malowania pokoi w mieszkaniu czy domu. Na tle pól lawendowych, w okresie ich kwitnienia, co roku odbywają się przy zachodzie słońca sesje zdjęciowe, zwłaszcza dla nowożeńców. Kwiaty lawendy zachwycają nie tylko pięknym kolorem i intensywnym zapachem, ale też wykazują działanie lecznicze. 

Lawendowa sukienka 

Coraz bardziej odchodzi się od koloru czarnego w sukniach na bale i imprezy, a szuka nowości, jak np. lawendowa sukienka. Ten chłodny odcień komponuje się bardzo dobrze z urodą szatynek i blondynek. Według stylistów dla brunetek poleca się ciemniejszy fiolet. Lawendowa sukienka świetnie pasuje z naturalnymi dodatkami w kolorze czarnym, beżowym czy też brązowym. Biel często stanowi zbyt duży kontrast do koloru lawendowego, chyba że dotyczy ubioru pani młodej, wówczas sytuacja ma się inaczej. 

Tiulowa lawendowa sukienka

Izabela Janachowska, która jest polską prezenterką telewizyjną, przy tym słynną blogerką oraz youtuberką, a  także ekspertką ślubną, posiada sklep internetowy o nazwie Wedding Dream Shop, gdzie przygotowała całą ofertę dla osób planujących ceremonię ślubną. Zarówno pani młoda, jak i pan młody wyszukają tu strój dla siebie, łącznie z licznymi dodatkami, jak np. biżuteria, welony, krawaty, poszewki itp. W ofercie można również znaleźć tiulową lawendową sukienkę w modnym kolorze, na każdy bal czy imprezę. Dzięki zastosowaniu przez projektantów kilku warstw tiulu, osiąga się efekt kreacji księżniczki. Woal na torsie jest skrzyżowany, tworząc całość z odkrytymi ramionami, co aż prosi się o ubranie naszyjnika, który będzie stanowił całość kompozycji. Świetnym wyborem do sukienki są srebrne dodatki, np. buty lub torebka w tym kolorze.

Brak komentarzy