Barbara Kurdej-Szatan – kim jest i jak wyglądał jej ślub?

Barbara Kurdej-Szatan – kim jest i jak wyglądał jej ślub?

sty 16, 2023 / By : / Category : ślub i wesele

Dziś dotarcie do informacji na temat dobrze znanych osób, w tym gwiazd, zajmuje chwilę. Wystarczy zajrzeć do internetu, by pozyskać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, które ich dotyczą. Wcale niemało mówi się na temat Barbary Kurdej-Szatan. Kim dokładnie jest i co wiadomo na temat jej ślubu?

Kim jest Barbara Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan jest polską aktorką serialową i teatralną, piosenkarką i prezenterką telewizyjną. Swojego czasu występowała też w reklamie znanej sieci komórkowej. W 2011 roku poślubiła aktora i piosenkarza Rafała Szatana. Do dziś wiodą szczęśliwe życie. Chętnie opowiadają o swoim ślubie, a także o życiu prywatnym. Niektórymi momentami ze swojego życia dzielą się w mediach społecznościowych. Najlepiej wiedzą o tym ich fani, a jest ich z miesiąca na miesiąc coraz więcej. Barbara i Rafał mają wielu znajomych i bliskich, którzy nie tylko im kibicują, ale również trzymają kciuki za marzenia związane z życiem zawodowym. 

Jak wyglądał ślub Barbary Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan ślub miała przepiękny i opowiada o nim z ogromną radością. Cały czas podkreślając, że w pewnym sensie było to wielkie szaleństwo. „Tak” powiedziała po bardzo krótkiej znajomości z Rafałem i będąc jeszcze w młodym wieku. Niczego jednak nie żałuje. Sam Rafał podkreśla, że zakochali się w sobie. Dodając, że kiedy spojrzał na Basię, od razu wiedział, że to jest właśnie to. Dziś mają na swoim koncie mnóstwo miło spędzonych chwil, do których lubią powracać myślami. Wystarczy zajrzeć do internetu, aby dowiedzieć się na ten temat znacznie więcej. 

 

Barbara Kurdej-Szatan jest przesympatyczną osobą, wnoszącą do polskiej telewizji wiele pozytywnych emocji. Dla wielu osób jest jedną z najbardziej lubianych aktorek. Niektórzy kochają, jak śpiewa. By poznać ją bliżej, wystarczy zajrzeć do jej mediów społecznościowych, gdzie regularnie się wypowiada. Barbara jest ambitna, w związku z czym możemy spodziewać się, że jeszcze będzie o niej głośniej. Na chwilę obecną i tak jest już dobrze rozpoznawana. 

Brak komentarzy