Fotoodmładzanie Warszawa – postaw na spowolnienie procesów starzenia się skóry!

Fotoodmładzanie Warszawa – postaw na spowolnienie procesów starzenia się skóry!

sty 06, 2023 / By : / Category : uroda

Czym tak naprawdę jest fotoodmładzanie? Warszawa i okolice

Fotoodmładzanie Warszawa to terapia, której celem jest powstrzymanie lub opóźnienie skutków starzenia się skóry u osób po 25 roku życia. Polega ona na wykorzystaniu zaawansowanych technik świetlnych, których głównym zadaniem jest likwidowanie zmarszczek i zmniejszanie przebarwień. Zwykle w skład zabiegu wchodzą różnego rodzaju źródła światła i lasery ułatwiające usuwanie nadmiernego owłosienia, plam starczych i przebarwień. Fotoodmładzanie Warszawa to technologia w pełni bezpieczna, a przeciwwskazaniami do jej wykonania mogą być ciąża, epilepsja i choroby skóry.

Jakie jest czas trwania zabiegu i jak wyglądają jego poszczególne etapy?

Fotoodmładzanie Warszawa w Akademii Urody trwa około pół godziny. Pierwszy etap to przede wszystkim oczyszczenie skóry z nadmiaru sebum oraz resztek makijażu. Następnie na obszar poddawany terapii nakłada się żel stosowany w badaniach USG. Kolejny krok to naświetlanie skóry. Można wyczuć delikatne ciepło i bardzo sporadycznie możliwe jest odczuwanie lekkiego pieczenia. Na zakończenie zabiegu będzie potrzebny żel i maska, dla wzmocnienia działania. Jeżeli chodzi o rekonwalescencję po fotoodmładzaniu, to przez ok. 2 tygodnie trzeba zadbać o dobre nawilżenie oraz ochronę przed promieniami słonecznymi. Zaleca się unikanie sauny, pływalni oraz solarium przez następne trzy cztery tygodnie. W celu osiągnięcia najlepszych efektów zwykle zaleca się serię 3-5 zabiegów odstępach 7-10 dni.

Przeciwwskazania do skorzystania z fotoodmładzania – sprawdź, czy kwalifikujesz się do zabiegu!

Aby upewnić się, czy jesteś kandydatką lub kandydatem do fotoodmładzania, musisz się dowiedzieć, jakie są przeciwwskazania. Przed zabiegiem, jakim jest fotoodmładzanie Warszawa, nie powinno się znajdować w czasie ciąży i laktacji, mieć chorób nowotworowych lub chemioterapii, infekcji wirusowych lub bakteryjnych, nie powinno przyjmować się leków rozrzedzających krew lub antybiotyków. Ponadto dwa dni przed zabiegiem nie można spożywać alkoholu.

Brak komentarzy