Wybieraj świadomie fason stanika

Wybieraj świadomie fason stanika

cze 09, 2019 / By : / Category : ogólnie

Jedną z rzeczy niezbędnych do wykonania, by nasz biust był piękny, jest odpowiednie dobranie biustonosza do naszych potrzeb. Za ciasny lub za duży stanik może zrobić naszym piersiom krzywdę. To samo tyczy się źle dobranego fasonu. Bielizna Konrad to najwyższa jakość i największa ilość typów biustonoszy.

Soft

Ich miseczki nie są usztywniane ani nie posiadają dodatkowej warstwy gąbki, ani innego wypełnienia. Mogą występować zarówno w stanikach z fiszbinami, jak i bez fiszbin. Wykonywane są z różnych dzianin albo koronek, dlatego można wybrać biustonosz zgodnie z własnym gustem.

Dla kogo?

Są idealne dla Pań z dużym biustem, które nie potrzebują dodatkowego podniesienia piersi.

Semi-soft

Dolna część jest usztywniona pianką lub gąbką, zaś górna to miękki materiał, np. koronka czy półprzezroczysta siateczka. Podtrzymuje i modeluje piersi za sprawą usztywnianej części.

Dla kogo?

Przede wszystkim dla kobiet, które poszukują ,,złotego środka”, czyli biustonoszy ani nie za bardzo luźnych, ale też nie całkowicie usztywnionych.

Push-up

Staniki usztywniane posiadające np. wkładki lub wypełnione żelem czy powietrzem. Mają sprawić, by piersi w staniku wyglądały na większe, niż są w rzeczywistości.

Dla kogo?

Przede wszystkim dla Pań, które chcą optycznie powiększyć swój biust.

Balkonetka

Staniki tego typu składają się najczęściej z trzech części. Zazwyczaj ramiączka łączą się z dolnymi elementami biustonosza. Ma średnie zabudowanie z podwyższonym mostkiem. Przeważnie są szyte miękkich materiałów, jednak zdarzają się modele usztywniane.

Ma na celu podwyższenie biustu.

Dla kogo?

Dla kobiet z dużym biustem.

Staniki usztywniane

To biustonosze, w których całe miseczki posiadają materiał usztywniający.

Dla kogo?

Dla Pań o średniej wielkości biustu.

Brak komentarzy