Triki dla puszystych

Triki dla puszystych

cze 03, 2019 / By : / Category : ogólnie

Jak to kobiety każda z nas posiada wiele różnorodnych kompleksów. Jako, że w mediach często przedstawiają nam ideał kobiety jako bardzo szczupłą modelkę, to najczęściej nasze kompleksy wiążą się właśnie z nadmiarem krągłości w jakimś miejscu. Jednakże dodatkowe zaokrąglenia mogą tak naprawdę często dodać nam uroku i właśnie dlatego chciałabym przedstawić Wam kilka fajnych trików jeśli się z tym borykacie.

Bluzki duże rozmiary

 

Jeśli chodzi o górną część naszego ubioru to warto zainwestować w jednolite koszule w stonowanych odcieniach. Uważajcie na te jaskrawe kolory, które nadmiernie niestety przyciągają wzrok. Kolejną rzeczą są paski, pamiętajcie o tym by były one zawsze pionowe- nigdy poziome! Nieważne czy duże czy małe, wystarczy by były ułożone wzdłuż naszego ciała. Kolejnym aspektem jeśli chodzi o bluzki wizytowe duże rozmiary to materiał, z którego zostały zrobione. Przy rozmiarach XXL warto sięgać po elastyczne i przewiewne materiały, które oddychają i zapobiegają naszej potliwości aby ta nie odznaczała się później na naszych ubraniach. Jak wiemy jest to jedna z bardziej wstydliwych rzeczy dla wielu ludzi. Kolejnym aspektem podczas wyboru chociażby eleganckich sukienek są dodatkowe wstawki po bokach, które optycznie nadają ładniejszy kształt naszej figurze.

Połysk oraz dodatki

Podczas wyboru chociażby rajstop, pamiętajcie proszę o tym, że mat działa na Waszą korzyść. Zdecydowanie nawet w makijażu matowe pomadki przeważają nad tymi mocno błyszczącymi. Jeśli chodzi o dodatki to ważne jest by dobierać je do swoich gabarytów, na przykład mała torebka podkreśli nasze dodatkowe krągłości. Dlatego właśnie lepiej jest wybrać większą torebkę, która będzie współgrała z naszym ciałem a dodatkowo pomieści o wiele więcej rzeczy. Tak samo jeśli chodzi o ozdoby na szyi to u pań bardziej zaokrąglonych o wiele ładniej wyglądają korale czy po prostu łańcuszki o troszkę większych dodatkach. Czy Wy macie jakieś super triki?

Brak komentarzy