Torby i plecaki sportowe

Torby i plecaki sportowe

kwi 08, 2017 / By : / Category : sport

Do uprawiania sportu niezbędny jest nie tylko odpowiedni strój, ale też przeróżne akcesoria. Buty na zmianę, piłka, woda do picia czy ręcznik muszą się często znaleźć w podręcznym bagażu sportowca. Uprawiający różne dyscypliny sportu mają do wyboru torbę na ramię bądź plecak, oba te fasony mają swoje zalety. Wybór odpowiedniej torby uzależniony jest także od tego, jaki sport uprawiamy. Są one bowiem szyte tak, by uwzględniać potrzeby poszczególnych typów sportowców.

Torby sportowe przeznaczone dla piłkarzy, to produkty bardzo solidne i wysokiej jakości. Wiele modeli ma dno wykonane ze wzmocnionego brezentu, który jest bardzo trwałym i nieprzemakalnym materiałem. Torby można nosić na dwa sposoby – na ramię lub w dłoniach, wyposażone są bowiem zarówno w uchwyty, jak i długi,odpinany pasek. Torby te mają wiele dodatkowych kieszeni i przegródek, które pozwalają na przechowywanie w sposób uporządkowany takich drobiazgów, jak telefon czy portfel. Na obuwie przeznaczona jest osobna przegroda, dzięki czemu rzeczy przenoszone w torbie nie ulegają zabrudzeniu. Główna przegroda tych toreb jest na tyle duża, że zmieści się w niej nie tylko piłka, ale też strój piłkarski i inne podręczne rzeczy piłkarza. Sportowców uprawiających biegi lub inne, wymagające częstych treningów dyscypliny sportu, z pewnością zainteresują torby wodoodporne. Podzielone są na dwie przegrody – jedna jest przeznaczona do przenoszenia rzeczy suchych, a druga do mokrych. Nie tylko torby sportowe nike, ale też plecaki tej firmy to produkty wysokiej jakości, które posłużą przez lata. Ze względu na swoją przemyślaną konstrukcję są również bardzo praktyczne i odpowiadają na wszystkie potrzeby użytkowników.

Przeznaczone dla siebie plecaki mogą znaleźć również zawodnicy takich dyscyplin, jak taniec, golf, tenis, a nawet joga. Plecak treningowy z miękkimi, wyściełanymi szelkami i kieszenią na laptopa to model idealny dla każdego sportowca. Duża przegroda zmieści sprzęt treningowy, a panel z cienkiej siateczki sprawia, że plecak ma zapewniony przepływ suchego powietrza. Odpowiedni dla siebie produkt znajdą także osoby, które prowadzą sportowy tryb życia, ale nie uprawiają regularnie żadnej dyscypliny. Podczas wycieczek czy długich spacerów doskonale sprawdzą się niewielkie, ale pojemne i wygodne plecaki z licznymi kieszeniami na przydatne drobiazgi. Gęsto tkany materiał, z którego są wykonane zapewnia im długą żywotność.

Plecaki i torby sportowe Nike dostępne są w wersjach dla mężczyzn i kobiet.

Brak komentarzy