Subtelne ozdoby to codzienna elegancja

Subtelne ozdoby to codzienna elegancja

mar 27, 2020 / By : / Category : moda, ogólnie

Kolczyki to najbardziej zmienna część naszej jubilerskiej garderoby – możemy mieć ich pełno, do każdej okazji oraz trendu. Kolczyki ceramiczne i metalowe, na sztyft lub z zapięciem, nausznice lub długie, zwisające z delikatnie pozłacanymi piórami. W ciągu dnia możemy odświeżyć naszą stylizację dobierając inną błyskotkę na spacer, na wieczorne wyjście ze znajomymi lub do pracy. SADVA oferuje mnogość kolczyków wszelkiego rodzaju, kształtu oraz stylu. Od klasyczny wkrętek po ręcznie robione z bursztynami.

Niezwykłość w najmniejszym elemencie

SADVA to gwarancja niecodziennych rozwiązań nawet w najmniejszych detalach. Kolekcja MUDI, kolorowe kolczyki inspirowane twórczością Gaudiego, to małe dzieła sztuki – wielobarwne, niesymetryczne i dostępne tylko u nas. Wzbogać jesienną szarość lub wiosenną świeżość o żywe elementy biżuterii albo… skup się na efektywności. Kolczyki ceramiczne z elementami srebra to autorskie projekty, biała, czarna lub mieszana ceramika w różnych kształtach. Minimalistyczny dodatek, który zachwyci swoją prostotą wykonania.

Indywidualna historia stylu i mody!

Niezaleznie od Twoich preferencji, a przede wszystkim sytuacja, w sklapach SADVA znajdziesz wszystko. Kolczyki z kamieniami naturalnymi – uszlachetnionym, wypolerowanym bursztynem, w jego naturalnych odcieniach lub zabarwionych na biel, do casualowego stroju. Srebrne, klasyczne, srebrne kolczyki z barwionymi na czarno cyrkoniami, które możesz założyć na wieczorne, romantyczne wyjście. Długie, trójkolorowe kolczyki z FLYwithSADVA z motylimi motywami idealnymi do wiosennych klimatów czy pełne elegancji kolczyki ceramiczne – wszystkie czekają na swój moment, aż odkryjesz ich niezwykłość i zakochasz się w nich za każdym razem, gdy będziesz mogła je założy

Brak komentarzy