Ślubne tradycje

Ślubne tradycje

maj 27, 2019 / By : / Category : ogólnie

Wachlarz nowych możliwości

 

Obecnie mamy wspaniały przywilej wyboru mnóstwa opcji jeśli chodzi o miejsce, w którym chcemy wziąć ślub. Jeszcze niedawno byliśmy ograniczeni wyłącznie do kościoła bądź Urzędu Stanu Cywilnego. Zmiana przepisów znacznie powiększyła wachlarz ślubnych możliwości i małżeńską przysięgę możemy złożyć nawet na łonie natury.

Jeśli zdecydujemy się na taki krok, by wziąć ślub na plaży, łące czy innym podobnym miejscu, warto wówczas pomyśleć o kreacji odpowiedniej do miejsca. Trawa, piasek, gałęzie, na które natrafimy podczas naszego wymarzonego ślubu na świeżym powietrzu, są to elementy, które z pewnością utrudnią poruszanie się w długiej sukni z trenem i wysokich obcasach.

W dopasowaniu odpowiedniej kreacji pomogą nam salony sukien ślubnych w Gdyni. Możemy wybierać pomiędzy sukniami białymi oraz w beżowych odcieniach, pomiędzy długimi, długimi z trenem oraz krótszymi, nawet przed kolano.

Mamy ten przy przywilej, iż nie musimy trzymać się już sztywnych ram wielkiej i długiej białej sukni ślubnej. Jeśli mamy ochotę, możemy wybrać, np. w delikatnym brzoskwiniowym odcieniu. W przypadku ślubu na łonie natury warto też zrezygnować z welonu, możemy go zastąpić romantycznym wiankiem bądź kwiatowymi ozdobami we włosach.

Idealną kreacją do ślubu na plaży czy na trawie, będzie suknia w stylu boho, rozpuszczone włosy i bose stopy. Takie kreacje są niezwykle delikatne, romantyczne i lekkie. Szyte tylko z jednej, ewentualnie dwóch warstw koronki lub zwiewnego tiulu, dodadzą lekkości i niewinności każdej pannie młodej.

 

Brak komentarzy