Sieć sklepów CCC – uwielbiane i doceniane przez wielu Polaków

Sieć sklepów CCC – uwielbiane i doceniane przez wielu Polaków

wrz 26, 2022 / By : / Category : ogólnie

Sklepy CCC to bardzo popularne sieciówki, zlokalizowane na terenie całego kraju. Przedsiębiorstwo zostało założone w Polsce w 1999 roku, a od tego czasu rozwija się i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zarówno stałych, jak i nowych klientów. Obecnie, sklepy CCC możemy znaleźć na całym świecie, a liczba punktów stacjonarnych przekracza tysiąc sklepów. W tym roku sklep CCC otworzył kolejny punkt w Katowicach, w którym również nie brakuje klientów. 

Sklep CCC Katowice – lokalizacja sklepu 

Sklep CCC Katowice w Centrum Handlowym 3 Stawy, został otwarty w maju 2022 roku. CCC Katowice to niezwykle nowoczesny i przestronny salon, w którym klienci mogą wybierać spośród produktów znanych i lubianych marek. Asortyment sklepu rozłożony jest w przestrzenii liczącej sobie prawie pięćset metrów kwadratowych, ale to nie jedyne zaskoczenie dla klientów. CCC Katowice to również nowa lokalizacja. Obecnie sklep CCC w Centrum Handlowym 3 Stawy znajduje się mniej więcej w połowie całego kompleksu, a dookoła niego znajdują się sklepy takie jak Sephora, Rossmann oraz butik marki Bytom. Jest to zupełnie inna lokalizacja, niż dotychczas, jednak dzięki położeniu sklepu w centralnej części CH, nie ma opcji, że ktokolwiek przegapi wejście do sklepu. 

Sklep CCC Katowice – oferta sklepu zlokalizowanego w Centrum Handlowym 3 Stawy 

Oferta sklepu CCC Katowice nie jest nowością dla fanów tej właśnie marki. Klienci mogą wybierać produkty takie jak obuwie męskie oraz damskie, a także dziecięce, akcesoria do konserwacji oraz czyszczenia obuwia, torebki czy torby damskie oraz męskie, a także akcesoria takie jak np. czapki i szale. W bogatej ofercie sklepu CCC możemy znaleźć produkty marek takich jak: Lasocki, Jenny Fairy, Sprandi, DeeZee czy Adidas, Reebok, Puma, New Balance czy Converse. W niektórych sklepach marki CCC możemy znaleźć również odzież, dzięki czemu klienci sklepu mogą ubrać się w jednym miejscu od stóp do głów. Dodatkowym atutem sklepów marki CCC są okresowe rabaty oraz promocje, dostępne zarówno dla klientów posiadających kartę klubu CCC, jak i klientów okazjonalnych. 

Tag :#, #, #
Brak komentarzy