Rób makijaż jak beauty guru z YouTube!

Rób makijaż jak beauty guru z YouTube!

cze 03, 2019 / By : / Category : ogólnie

Nieskazitelna cera z beauty blender

Każda z nas pragnie olśniewać urodą i dlatego codziennie poświęcamy czas na to, aby podkreślać ją nienagannym makijażem. Pomocny w tym jest wynalazek, który zyskał uznanie kobiet na całym świecie, a jest nim beauty blender. Kiedy raz użyjesz tej fenomenalnej eliptycznej gąbeczki, to gwarantujemy, że już nigdy z niej nie zrezygnujesz! Jej ogromną zaletą jest to, że w domowych warunkach beautyblender pozwala stworzyć profesjonalny makijaż, dzięki któremu cera prezentuje się wprost nieskazitelnie.

Gąbka beauty blender i jej rodzaje

Ten ulubiony gadżet milionów kobiet dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, a każdy z nich ma inne przeznaczenie. Najbardziej popularny beauty blender w kolorze różowym służy do aplikacji podkładu. Blender czarny idealnie sprawdza się do nakładania samoopalaczy, a biały do nakładania kremów – dedykowany jest dla cery wrażliwej. W sprzedaży dostępna jest też gąbka beauty blender koloru zielonego w wersji mini, używamy jej do nakładania korektora. Kupisz je na https://beautyblender.pl/

Przydatne triki

Pamiętajmy, że gąbka beauty blender nie służy do rozcierania kosmetyku, lecz wklepywania czy też stemplowania. Aby cera wyglądała naturalnie, a efekt był pożądany, powinnyśmy najpierw wycisnąć podkład na dłoń, a dopiero później zanurzyć w niej blender. Innymi słowy nie należy aplikować podkładu bezpośrednią na beautyblender. Co jeszcze warto wiedzieć? Z pewnością przydatna wiedza dotyczy moczenia gąbki. Latem powinnyśmy moczyć ją w chłodnej wodzie, a zimą w ciepłej, ponieważ ułatwi to nakładanie podkładów o cięższej formule, które stosujemy zimą.

Perfekcja w każdym calu

Jeżeli zależy Ci na perfekcyjnej cerze i profesjonalnym makijażu, to nie może zabraknąć w Twojej kosmetyczce gadżetu, jakim jest gąbka beauty blender. Z nią codzienna aplikacja make upu to czysta przyjemność!

Brak komentarzy