Ręcznik z kapturkiem od Babyono!

Ręcznik z kapturkiem od Babyono!

sty 22, 2020 / By : / Category : dzieci, ogólnie

Kąpiel dla dziecka nie musi być przykrym obowiązkiem w celu zachowania higieny, ale może też być czasem zabawy, podczas której niemowlę uczy się nowych ruchów, a także oswaja ze środowiskiem wodnym. Warto zadbać więc o wszystkie elementy, by pora kąpieli kojarzyła się maluszkowi jak najprzyjemniej. Z pewnością pomoże w tym ręcznik z kapturkiem. W ostatnim czasie tego typu nowoczesne ręczniki coraz częściej są chętniej wybierane, niż te tradycyjne.

Ręcznik z kapturkiem swoją popularność zawdzięcza właśnie kapturkowi, dzięki któremu jest przykryta również główka dziecka. To bardzo istotne, gdyż to właśnie przez nią ucieka najwięcej ciepła, co łączy się z ryzykiem przeziębienia, której jest dużo bardziej niebezpieczne dla małych dzieci, niż ma to miejsce w przypadku dorosłych. Ponadto, wkładanie i ściąganie kapturka może stanowić element zabawy, więc dzięki takiemu ręcznikowi, może dostarczyć dziecku jeszcze więcej frajdy.

Ponieważ skóra niemowląt jest niezwykle delikatna i wrażliwa, ręcznik z kapturkiem musi być wykonany z bezpiecznych dla maluszków tkanin. Do tej pory do ich produkcji najczęściej była wykorzystywany materiał frotte, jednak obecnie coraz większą popularnością cieszą się te zrobione z organicznych tkanin. Hitem są te zrobione z włókna bambusowego, który posiada właściwości higroskopijne oraz antybakteryjne. Dzięki ręcznikowi z takiego materiału, możemy mieć pewność, że wybraliśmy dla swojego malucha to, co najlepsze. Troskliwi rodzice stawiają właśnie na takie rozwiązania, dzięki czemu mogą mieć pewność, że ich maleństwa będą po kąpieli odpowiednio opatulone.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Babyono – marki, która dba o najmłodszych i ich mamy już od 30 lat. W naszej ofercie znajdziecie produkty, które łączą w sobie najwyższą funkcjonalność z pięknym designem. Od 1990 roku zaufały nam już miliony mam w całej Polsce. Wypróbuj ręcznik z kapturkiem i inne nasze produkty – przekonaj się sama, że na tle konkurencji nie mamy sobie równych!

Brak komentarzy