Przetestuj i wybierz najlepsze narzędzie do aplikacji podkładu

Przetestuj i wybierz najlepsze narzędzie do aplikacji podkładu

maj 25, 2019 / By : / Category : ogólnie

Najlepszy sposób na nakładanie podkładu

Ile kobiet, tyle teorii. Bo tak naprawdę nie ma jednej, niezawodnej i uniwersalnej metody na nakładanie podkładu. Jedne panie aplikują go za pomocą palców i uważają, że ta metoda jest najlepsza, a dla drugich niezbędna jest gąbka do podkładu beauty blender lub pędzel do podkładu. Dlatego każda kobieta zaczynająca przygodę z makijażem powinna przetestować różne akcesoria, aby wybrać te, które są najwygodniejsze w wykonywaniu make upu.

Idealny pędzel do podkładu

W sprzedaży dostępne są różne rodzaje pędzli. Jaki zatem wybrać do podkładu? Możliwości jest kilka. Pędzel do podkładu typu flat to, który charakteryzuje się płasko ściętą górą świetnie sprawdzi się, jeśli będziemy nakładać podkład poprzez stemplowanie. Z kolei jeśli wolimy podkłady nieco rozcierać, wówczas lepszym wyborem będzie płaski pędzel do podkładu i języczkowatym kształcie. Dobrej jakości pędzel zapewnia piękne krycie i super gładką cerę… Aplikując podkład pędzlem pamiętajmy, aby zacząć od środka twarzy i kierować się ku bokom.

Niezawodna gąbka do podkładu beauty blender

Innowacyjna gąbka do podkładu beauty blender to prawdziwy hit makijażowy.  Wykonana jest z hipoalergicznego tworzywa, które nie zawiera lateksu. Tworzywo to nie wpija podkładu, lecz idealnie wtapia się w skórę, dzięki czemu nie ma mowy o jakichkolwiek plamach ani smugach. Gąbka do podkładu beauty blender umożliwia płynne przejścia między tonami, co powoduje, że możemy wykorzystywać jej również do bronzerów, rozświetlaczy, pudrów, a nawet cieni do powiek.

Gąbeczki silikonowe i ich zalety

Ostatnio na rynku pojawiła się silikonowa gąbeczka do makijażu, która cechuje się tym, że w ogóle nie pochłania podkładu, a za to świetnie go rozprowadza. Ponadto jest miękka i hipoalergiczna. Idealna do cery wrażliwej. A jaką największą zaletę ma silikonowa gąbeczka do makijażu? Jest niewymagająca jeśli chodzi o czystość. Po użyciu wystarczy umyć ją mydłem, opłukać wodą i jest gotowa do ponownego użycia!

Brak komentarzy