Piękna cera mimo upływu lat

Piękna cera mimo upływu lat

kwi 28, 2019 / By : / Category : ogólnie

Każda kobieta marzy o tym, żeby być piękną do końca swoich dni. W tym celu stosują przeróżne zabiegu, kremy, peelingi i wiele innych. Mimo tego, że urody się nie wybiera i na wiele rzeczy nie mamy wpływu, to są takie rzeczy, które zawsze można ulepszyć. Zwykle głównym problemem większości kobiet jest skóra. Pojawiają się na niej w młodym wieku wypryski, potem zostają po nich blizny, a kiedy już uda się ich pozbyć po kilku latach, to czas na zmarszczki. Wszelkie niedoskonałości skóry nie tylko szpecą cały wygląd, ale także doprowadzają do białej gorączki.

Jak zapobiegać?

W przypadku trądziku przyczyną są zatkane pory skóry, w których zbierają się bakterie. Wszelkie dotykanie twarzy powoduje dodatkowa porcje pryszczy. Jednak to nie wszystko, ponieważ z takim problemem należy walczyć od środka w pierwszej kolejności. Czasami wystarczy wyrzucić z diety niezdrowe jedzenie fast food, rafinowane tłuszcze, czekolady oraz wszelki cukier. Pomoże także zadbanie o nerki. Jeśli będą one dobrze filtrować, toksyny będą usuwane z moczem, a nie wyrzucane przez skórę.

Pomoc doraźna

Warto oprócz walki z trądzikiem prowadzić także walkę z bliznami. Doskonale sprawdzą się tutaj zabiegi sonoforezy. Polega to na działaniu ultradźwięków na skórę. Co więcej, taki zabieg dociera nie tylko do wierzchnich warstw skóry, ale także do tych położonych głębiej. Kosmetyczka w czasie zabiegu stosuje ampułki do sonoforezy, które są pełne składników odżywczych dla skóry. Kapsułki mają różną zawartość w zależności od tego, czego od zabiegu oczekujemy. Dobrze dobrane ampułki zapewnią doskonały i długotrwały efekt.

Pożegnaj zmarszczki

Sonoforeza to doskonały sposób także na zmarszczki. Wynika to z procesu jaki, urządzenie wywołuje w skórze. Pobudza ono bowiem produkcję kolagenu, dotlenia, a także pozbywa się zanieczyszczeń. Dzięki temu skóra jest bardziej napięta, elastyczna, a także doskonale wchłania substancje odżywcze z podawanych ampułek. Oczywiście inne ampułki stosowane są w przypadku trądziku, a inne przy zmarszczkach.

Brak komentarzy