Pas do pończoch – rzecz nie tylko do kuszenia

Pas do pończoch – rzecz nie tylko do kuszenia

cze 06, 2019 / By : / Category : ogólnie

W większości artykułach zalety tej części garderoby opierają się głównie jako dodatkowy atut seksownej bielizny, zwłaszcza jeśli planujemy randkę z jakimś miłym zakończeniem, lub po prostu chcemy uwieść swojego mężczyznę. Jednak pomimo pozorów to nie tylko to sprawia, że pasy do pończoch są teraz na liście must have w dzisiejszej garderobie czy szafie kobiet.

Praktyczność i komfort używania

Jak wiele z Was nienawidzi rajstop? Myślę, że większość czytelniczek. Nienawidzimy tego, że źle wyglądają pod opinającą spódnicą, że trzeba je w kółko poprawiać, bo przecież zawsze muszą się gdzieś zsunąć i tworzyć nieładnie wyglądające zmarszczenia. A no i jeszcze przy chociażby chęci zaspokojenia swoich potrzeb fizjologicznych sprawiają trochę problemu aby po skończonej czynności je poprawić aby nigdzie nie odstawały. Pas do pończoch sprawia, że wszystkie te negatywy znikają.

Pończochy samonośne a pasy do pończoch

Przede wszystkim pończochy samonośne pomimo bardzo różnorodnej rozmiarówki nie wyglądają tak samo na szerszym i węższym udzie. Po drugie zaś silikon również potrafi się zsuwać pomimo wszystko a dodatkowo po prostu traci swoją przylepność. Kolejnym aspektem jest to, że jeśli potrzebujemy bardziej naciągnąć pończochę to podciąga się również koronka, która odsłania linię na materiale, co niestety zabiera cały efekt.

Pas do pończocha modelowanie ciała

Oprócz tych, które bardziej występują w funkcji ozdobnej, istnieją modelujące pasy do pończoch, które ładnie ukrywają nam dodatkowe krągłości. Są one idealnym wyborem pod ołówkowe spódnice, czy nawet małe czarne. Nie tylko spłaszczają one brzuch ale i wyszczuplają uda i podnoszą pośladki. Większość z nich w bardzo ładny sposób modelują talię. Jest to zdecydowanie bardzo dobry wybór dla kobiet, które codziennie w pracy muszą być ubrane w eleganckie i klasyczne stroje. Dodatkowo przemysł tworzenia pasów do pończoch bardzo się rozwinął. Dzięki temu w ofertach sklepowych stacjonarnych jak i tych online mamy naprawdę szeroką gamę produktów do wyboru. Zobacz więcej na https://www.morganti.pl/pasy-do-ponczoch,c111.html

Brak komentarzy