Panna młoda plus size

Panna młoda plus size

kwi 15, 2019 / By : / Category : ogólnie

Jaki krój dla jakiej sylwetki

 

Wszyscy znamy powiedzenie, że „ładnemu we wszystkim ładnie” i to z reguły przychodzi nam do głowy gdy przeglądamy katalogi mody ślubnej. Na wszystkich zdjęciach widzimy wysokie, szczupłe i piękne modelki, które prezentują na sobie idealnie dopasowane kreacje. W rzeczywistości, mało która osoba może się pochwalić figurą modelki, a każda z nas posiada inny typ sylwetki.

Zbyt szerokie lub wąskie ramiona w stosunku do bioder należy można optycznie skorygować odpowiednim krojem dekoltu. Niski wzrost wydłużymy długą smukłą suknią i wysokimi obcasami. Brak wcięcia w talii można doskonale zamaskować suknią odcinaną w pasie, dodatkowo podkreślając tą linię wyrazistą ozdobą, lamówką bądź paseczkiem. W przypadku bardzo obfitego biustu, na pewno najlepiej będzie unikać sukien z gorsetem bez ramiączek, gdyż ciężko będzie nad nim zapanować a suknia może się zsuwać w trakcie energicznych ruchów.

 

Panna młoda o pełniejszych kształtach

 

A co z paniami o pełniejszych kształtach? Z takimi, które noszą rozmiar dużo większy niż XL? Warto przejrzeć salony sukien ślubnych w Gdyni i przekonać się, iż coraz więcej takich miejsc oferuje wyjątkowe kreacje dla przyszłych panien młodych w każdym rozmiarze. Bez względu na tuszę, każda kobieta zasługuje bowiem, by w tym wyjątkowym dniu czuć się i wyglądać równie wyjątkowo.

Pamiętajmy by w takim przypadku szukać kreacji, która nie będzie dodatkowo przytłaczać nadmiarem falban i ozdób, a dodawać lekkości.

Brak komentarzy