Ocieplacze na buty rowerowe

Ocieplacze na buty rowerowe

sty 29, 2020 / By : / Category : ogólnie, sport

Ocieplacze na buty rowerowe pomagają nie tylko, jak ich nazwa wskazuje, zadbać o ciepło stóp podczas jazdy, lecz i o trwałość obuwia. Zabezpieczają je na kilka sezonów intensywnego treningu, więc jest to warta rozważenia inwestycja, ze zdrowotnego i ekonomicznego punktu widzenia.

Proponowane przez nas ocieplacze na buty rowerowe wykonane są z wysokiej jakości neoprenu, który nie tylko jest wodoodporny, ale i chroni przed deszczem. Dodatkowo mają podgumowany spód, dzięki któremu stopa nie będzie się ślizgać podczas jazdy, kiedy pedał będzie wilgotny.

Poza ochroną termiczną stopy i trwałości obuwia ocieplacze na buty rowerowe chronią również przed przedostawaniem się do wnętrza buta zanieczyszczeń, jak kamyki czy piasek, mogących negatywnie wpłynąć na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Dobrze dopasowane ocieplacze na buty rowerowe to jeden z elementów odzieży rowerowej, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego zapalonego kolarza. Sprawdzają się nawet zimą, gdy temperatura powietrza spada poniżej zera (a tym bardziej, gdy nie spada, jak podczas ostatnich ciepłych zim ;). O tym, jak doskonale służą kolarzom podczas wiosennych, jesiennych czy letnich deszczy na pewno nie trzeba Państwa przekonywać. 🙂

Nasza oferta ocieplaczy na buty rowerowe

Proponujemy Państwu trzy modele ocieplaczy na buty rowerowe:

  • – ocieplacze Castelli Toe Thingy 2 Fluo – niepełne, wsuwane na palce i przytrzymywane za pomocą klinów. Mają spód z silikonowym nadrukiem, dzięki któremu dobrze przylegają do pedałów. Mogą być noszone samodzielnie bądź jako środkowa warstwa pomiędzy butem, a ochraniaczem.

  • – wodoodporne ochraniacze na buty Rogelli 2SQIN w wersji czarnej oraz żółtej fluorescencyjnej. Są to nieprzemakalne i ultralekkie (150 g) ochraniacze z podklejonymi szwami, idealne na deszczową pogodę. Mają wzmocnioną piętę i czub, elementy odblaskowe, wysokiej jakości suwak ułatwiający łatwe zakładanie oraz wzmocnioną dolną część pod stopą. Nie są ocieplane. Wykonane są w 90% z poliestru i w 10% z poliamidu.

    Brak komentarzy