Nietypowa panna młoda

Nietypowa panna młoda

kwi 07, 2019 / By : / Category : ogólnie

Wysokie, niskie, szczupłe, puszyste, młode i trochę starsze…

 

Planując własny ślub każda przyszła panna młoda szuka inspiracji w czasopismach, internecie i katalogach mody ślubnej. Przeglądając fotografie modelek w cudownych sukniach ślubnych zawsze możemy zauważyć, iż są to piękne, szczupłe i wysokie kobiety, na których każda kreacja będzie się prezentować idealnie. Dodatkowo każde zdjęcie zostało dopracowane przez szereg specjalistów pod każdym względem, ale w rzeczywistości nie każda panna młoda to dwudziestoletnia wysoka modelka. Za mąż wychodzą przecież panie o przeróżnych wzrostach, figurach i wieku, i o ile młodej kobiecie przystoi niemal każda kreacja bez względu na styl, to panie o większej tuszy oraz te trochę starsze powinny zastosować się pewnych uniwersalnych zasad.

 

Ślub w późniejszym wieku

 

Wybierając Gdynia salon sukien ślubnych warto sprawdzić, który posiada w swojej ofercie suknie w rozmiarach plus size, bądź wybrać wręcz taki, który się w takich kreacjach specjalizuje.

Większość pań, które biorą ślub w wieku pięćdziesięciu lub więcej lat decydują się raczej na skromne sukienki, które „wypada” nosić w ich wieku. Jeśli nadal jesteśmy posiadaczkami wspaniałej figury, to nic nie stoi na przeszkodzie by wybrać kreację ślubną, która będzie podkreślać wszystkie nasze atuty. Wiele salonów mody ślubnej poza samymi sukniami ślubnymi oferuje szereg kreacji pokrewnych. Warto czasami zaufać obsłudze, która dzięki swemu doświadczeniu i wiedzy pomoże dobrać odpowiednią suknię.

 

Brak komentarzy