Najmodniejsze markowe plecaki tego sezonu

Najmodniejsze markowe plecaki tego sezonu

maj 24, 2017 / By : / Category : moda

Plecaki markowe są wybierane przez tych, którzy cenią sobie komfort, funkcjonalność i dobry wygląd. Nosząc buty danej marki, bardzo często dobieramy dodatki pochodzące od tego samego producenta. Zdarza się jednak, że nie mamy swojej ulubionej marki, a marzymy o ładnym i funkcjonalnym plecaku. Jakie markowe plecaki są najmodniejsze w tym sezonie?

Plecaki damskie

W tym sezonie panie będą miały z czego wybierać. Niezwykle modne są wzory kwiatowe, które proponuje nam m.in. Adidas, a także kolory pastelowe, jakie znajdziemy wśród plecaków marki Herschel. Warto zastanowić się również nad wyborem modnego markowego plecaka w ciemnym odcieniu, na którym nie będzie widać plam. Ciekawą propozycją jest nietypowy plecak marki Puma, który na pierwszy rzut oka wcale nie jest sportowy – jednak jeśli mu się przyjrzymy, na granatowym tle uda nam się dostrzec małe białe sportowe buciki.

Plecaki męskie

Panowie nie zwracają aż tak dużej uwagi na wzory na plecakach, jednak również lubią wybierać modele, które są estetyczne. Cechą decydującą w wyborze plecaka męskiego jest funkcjonalność i pojemność, czyli dodatkowe kieszenie wewnętrzne i możliwość schowania latpopa. Jeśli wybierasz się na wycieczkę, w podróży doskonale sprawdzą się plecaki Salomon, które zapewniają komfort plecom i są bardzo pojemne. W tym sezonie wyjątkowo modne są militarne wzory, którymi ozdobiono m.in. plecaki Adidas. Panom ceniącym sobie elegancję z pewnością przypadną do gustu bardzo modne plecaki Herschel z paskami.

Plecaki młodzieżowe i szkolne

Już wkrótce rozpocznie się szał kupowania przyborów na nowy rok szkolny i oczywiście również plecaków. Zdając sobie sprawę z tego, jak dużo książek dzieci noszą do szkoły, warto zainwestować w markowe plecaki szkolne Adidas, Nike lub Reebok, które są nie tylko wytrzymałe, lecz również wyjątkowo funkcjonalne i modne. Plecaki szkolne Nike to również bardzo modne w tym sezonie worki, które są niezwykle praktyczne i przede wszystkim lekkie. Sprawdzą się zarówno do noszenia stroju na WF, jak i do wypadów na trening po szkole lub na spotkania z przyjaciółmi. Wybierając plecak dla dziecka, warto zwracać uwagę na dodatkowe kieszenie wewnętrzne, w których można przechowywać cenne przedmioty.

Brak komentarzy