Najlepszy jubiler? Warszawa jest miejscem, w którym możesz go znaleźć!

Najlepszy jubiler? Warszawa jest miejscem, w którym możesz go znaleźć!

lip 18, 2022 / By : / Category : moda

Najlepszy jubiler? Warszawa jest miejscem, w którym możesz go znaleźć!

M&M GOLD — sklep jubilerski Warszawa gwarantuje, że każdy z ich wyrobów ma certyfikat jakości, który wydany jest przez Międzynarodowego Eksperta Diamentów. Logo Wysokiej Rady Diamentów HRD w Antwerpii to coś, czym może pochwalić się niewiele firm w Polsce, jednak M&M GOLD jest w stanie to zrobić! Wszystkie ekspertki i wszyscy eksperci pracujący tam, posiadają certyfikaty z najważniejszego Instytutu Gemmologicznego w Europie HRD. Jubiler Warszawa M&M GOLD jest także bezpośrednim importerem brylantów na polski rynek, co gwarantuje uzyskanie najlepszej ceny na certyfikowane brylanty.

Skup brylantów oraz brylantowej biżuterii za gotówkę! M&M GOLD — sklep jubilerski Warszawa

M&M GOLD — sklep jubilerski Warszawa zatrudnia wyłącznie wykwalifikowaną kadrę, która posiada tytuły najważniejszego instytutu gemmologicznego w Europie HRD ANTWERP. Jubiler Warszawa M&M GOLD skupuje złoto, brylanty, kamienie szlachetne, platynę oraz wszelkiego rodzaju inne wyroby jubilerskie. Prowadzą także skup szwajcarskich zegarków – Cartier, Rolex, Omega, Chopard oraz innych znanych marek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jubilerskiej oferują usługi na najwyższym poziomie, a także proponują konkurencyjne ceny. Rzetelne wyceny odbywające się zawsze w miłej i przyjaznej atmosferze to coś, co w szczególności wyróżnia M&M GOLD. Wybierając ich usługi, możesz otrzymać zapłatę od ręki, bez zbędnego i długiego czekania na sprzedaż Twoich wyrobów.

Jakie szwajcarskie zegarki możesz sprzedać w sklepie jubilerskim M&M GOLD?

M&M GOLD — sklep jubilerski Warszawa skupuje także zegarki szwajcarskie przeróżnych marek: Oto niektóre z nich: Parmigiani Fleurier, Patek Philippe, Piaget, Richard Mille, Roger Dubuis, Rolex, TAG Heuer, Tudor, Ulysse Nardin, Vacheron Constantin, Zenith, Audemars Piguet, A. Lange & Sohne, Baume & Mercier, Blancpain, Breguet, Breitling, Bvlgari, Cartier oraz Glashutte Original.

Brak komentarzy