Najlepsze płaszcze zimowe damskie tylko w Tatuum!

Najlepsze płaszcze zimowe damskie tylko w Tatuum!

gru 22, 2021 / By : / Category : moda

Kurtki i płaszcze zimowe damskie na jesień i zimę

Gdy kończy się lato, dni stają się krótsze, a powietrze coraz chłodniejsze nastaje moment, którym należy wybrać odpowiedni płaszcz zimowy. Jak wybrać płaszcze zimowe damskie na jesień i zimę? Jak wyglądać dobrze i elegancko, a przy tym nie marznąć? Już odpowiadamy! Marka Tatuum ma w swojej ofercie naprawdę wiele płaszczy oraz kurtek na zimowe dni. W Tatuum stawiają na wełnę i klasyczne, ponadczasowe fasony — płaszcze zimowe damskie, które dopasujesz do każdej okazji oraz pogody. Przed wybraniem tej idealnej odzieży wierzchniej należy zastanowić się nad tym, jakie modele kurtek oraz płaszczy dostępne są na rynku. Najlepiej byłoby zaopatrzyć się w kilka uniwersalnych modeli kurtek i płaszczy, jednak jest to dość trudne do zrobienia.

Płaszcze zimowe damskie — nie zapominaj o stylu vintage!

Parka to jeden z najpopularniejszych fasonów okrycia wierzchniego na sezon jesienno-zimowy. Charakteryzuje się długością zwykle do połowy uda, najczęściej wypełniona naturalnym lub syntetycznym puchem, mająca kaptur, który czasami wyściełany jest sztucznym futerkiem. Skóra człowieka lepiej oddycha w ubraniach wykonanych z włókien naturalnych, dlatego starajmy się wybierać właśnie takie. Materiał jest naprawdę bardzo istotny. Parka bawełniana nie tylko dobrze wygląda, ale co najważniejsze, jest przyjemna w dotyku i zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza oraz komfort. Jeżeli Twój styl jest bardziej sportowy, to polecamy parkę z tworzywa syntetycznego, która będzie wodoodporna i nie będzie przepuszczała wiatru (np. z systemem Gore-Tex).

Jakie materiały wykorzystuje marka Tatuum?

Do produkcji ubrań wykorzystują włókna naturalne, które są przyjazne dla skóry i poddają się recyklingowi. Przy odpowiednim dbaniu o nie, posłużą Ci latami. Niestety w momencie, w którym chcą zachować równowagę między trwałością i jakością ubrań a ekologicznymi rozwiązaniami, nie mogą bazować wyłącznie na 100% naturalnych tkaninach. W takiej sytuacji starają się korzystać z poliestru z recyklingu, a wybierane przez nich tkaniny ulegają biodegradacji po 6 tygodniach kompostowania.

Tag :#, #
Brak komentarzy