Najbardziej znane techniki przedłużania rzęs

Najbardziej znane techniki przedłużania rzęs

mar 03, 2020 / By : / Category : ogólnie, styl

O pięknych rzęsach marzy każda kobieta. Kurs rzęs Poznań oferuje profesjonalne szkolenia z różnych technik ich przedłużania i zagęszczania. Program nie ogranicza się do podstawowych, lecz obejmuje również bardziej zaawansowane.

Rzęsy w rękach profesjonalisty

Gabinety kosmetyczne oferują różne metody przedłużania rzęs. Specjalistki, które zajmują się tą sztuką są niezwykle potrzebne, dlatego tak ważny jest kurs rzęs. Poznań, Warszawa, Kraków, czy Starogard- w każdej miejscowości, w której jest salon kosmetyczny będzie zapotrzebowanie na takie usługi.
Najważniejsze jest to, by osoba przedłużająca rzęsy była profesjonalistką. To od niej będzie zależał efekt końcowy.

Popularne techniki przedłużania rzęs

Na kursie rzęs poznacie znacznie więcej technik, jednak do najbardziej popularnych możemy zaliczyć:

 • rzęsy gotowce
  To gotowe rzęsy, które przykleja się jednorazowo, na konkretną okoliczność. Może to być ślub, impreza, czy bal karnawałowy. Są to gotowe szablony, niektóre nawet z piórkami lub kolorowymi włoskami.
 • kocie oko
  Tu przedłuża się rzęsy tylko w zewnętrznym kąciku oka. Wymagana jest tu duża precyzja, bo od długości i podkręcenia sztucznych rzęs zależy efekt.
 • kępki do zagęszczania
  Jest to kilka sztuk rzęs zebranych w kępkę. Takie właśnie kępki dokleja się d naturalnych rzęs. Potrzeba bardzo dużych umiejętności, by efekt wyglądał na naturalny. Plusem jest szybkość zabiegu.
 • techniki 1:1, 2:1, 3:1
  Polega na określeniu liczby sztucznych rzęs, które dokleja się do naturalnej. Metody 2:1 i 3:1 są jednak bardziej obciążające rzęsy naturalne.

To jednak nie wszystkie techniki. O pozostałych dowiecie się więcej, zapisując się na kurs rzęs Poznań lub w innym mieście, gdzie organizujemy kursy.

Brak komentarzy