Na ślubnym kobiercu

Na ślubnym kobiercu

maj 25, 2019 / By : / Category : ogólnie

Ślub cywilny czy kościelny?

 

Zaręczyny to pierwszy krok do nowego wspólnego życia. Po zaręczynach zaczyna się mozolne planowanie ślubu i wesela. Przede wszystkim trzeba się zdecydować na ślub kościelny bądź cywilny. Jeśli wybierzemy cywilny, to przyjęcie weselne można zorganizować w tym samym miejscu, w którym będziemy składać przysięgnę małżeńską. Takie rozwiązanie niweluje wszelkie opóźnienia, bo gdy bierzemy ślub kościelny, po ceremonii wszyscy goście muszą się przemieścić do miejsca, w którym będzie się odbywać przyjęcie weselne. Bardzo często każdy gość dociera na miejsce w innym czasie i trudno jest zaplanować wspólne zdjęcie ze wszystkimi.

 

Kreacje dla gości weselnych

 

Niezwykle istotne jest, jeśli planujemy uroczystość na świeżym powietrzu, by poinformować o tym wszystkich gości weselnych. Powinni mieć oni możliwość odpowiednio się przygotować do nietypowego przyjęcia.

Jeśli część gości ma trudności z doborem kreacji, zawsze można zaproponować by odwiedzili oni salony sukien ślubnych w Gdyni, które bardzo często poza sukniami ślubnymi mają w swojej ofercie suknie wieczorowe. Z pewnością nie jedna pani znajdzie dla siebie idealną weselną kreację i to bez względu w jakim miejscu będzie się odbywać ślub i wesele.

Dodatkowym plusem zakupu takiej sukni w salonie jest profesjonalna pomoc. Pracownicy bowiem, znają się nie tylko na sukniach ślubnych ale potrafią doradzić i dopasować kreację do figury i wymagań bez względu na rodzaj okazji.

 

Brak komentarzy