Modna ślubna kreacja

Modna ślubna kreacja

cze 07, 2019 / By : / Category : ogólnie

Tradycja a współczesność

 

Jeszcze niedawno, bo kilkanaście lat temu, organizacja ślubu i wesela odbywała się wyłącznie według jednego i tego samego schematu, a wszelkie od niego odstępstwa były nie do pomyślenia. To samo dotyczy się wyboru sukni ślubnej, która obowiązkowo musiała być długa i biała. Obecnie, coraz więcej osób odchodzi od tradycyjnych polskich ślubów szukając inspiracji w obrzędach z całego świata. Dzięki temu możemy teraz wybierać pomiędzy sukniami ślubnymi w różnych długościach, nawet mini oraz w kolorach innych niż biały.

 

Inspiracje modą

 

Moda zmienia się z każdym sezonem, nie inaczej jest w przypadku mody ślubnej. Salon sukni ślubnych Gdynia każdego roku wprowadza nowe kolekcje inspirowane najnowszymi trendami. Podobnie jest z technologią, która już dawno wkroczyła do świata mody. Ciężkie gorsety z drucianą konstrukcją zostały wyparte przez lekki i delikatne, usztywniane tworzywem sztucznym. Można zauważyć, iż przez ostatnie kilka lat z mody wyszły krynoliny, które sprawiały nie lada wyzwanie zwłaszcza podczas siadania.

Większość salonów oferuje sukienki, które sprawiają wrażenie lekkich i zwiewnych. Nie są przeciążone nadmierną ilością ozdób biżuteryjnych czy cekinów, mnóstwem falban i warstw spódnic. Najmodniejsze obecnie są delikatne koronki, tiule i lekkie, „lejące” się tkaniny.

 

Trudny wybór

Presja związana  przygotowaniami do ślubu, z potrzebą, by wyglądać w tym dniu jak najlepiej, może się przekładać na problem z wyborem właściwej sukni ślubnej. Warto wówczas zasięgnąć porady specjalisty. Odwiedzając salon sukni ślubnych Gdynia możemy być pewni, iż otrzymamy doskonałą pomoc. Pracownicy znający się nie tylko na modzie ale również na stylizacji, pomogą dobrać suknię ślubną odpowiednią do naszej figury, wzrostu, potrzeb i upodobań. W salonie pomogą nam również zadbać o wybór dodatków, które najlepiej będą się komponować z całością, takich jak: welon, narzutka czy ozdoby do włosów, nadając naszej kreacji kompletny i perfekcyjny wygląd.

 

Brak komentarzy