Lakier do paznokci hybrydowych – następca tipsów

Lakier do paznokci hybrydowych – następca tipsów

paź 19, 2021 / By : / Category : ogólnie, styl

Od jakiegoś czasu rynek kosmetyczny podbijają dość innowacyjne w naszym kraju paznokcie, wykonywane przy użyciu materiałów i lakierów światłoutwardzalnych. Ze względu na ilość pojawiających się w specjalistycznych sklepach marek, warto zastanowić się, na co wypada zwrócić szczególną uwagę podczas kupowania lakierów do paznokci hybrydowych.

Najpopularniejsze hybrydy wzory – dobry lakier to podstawa

Najważniejsza jest konsystencja preparatu kolorystycznego. Lakier do paznokci hybrydowych nie może być ani zbyt wodnisty, ani za gęsty, żeby dobrze się rozprowadził na płytce i nie spływa na naskórek. Ważny jest także stopień krycia, który musi pozwolić na uzyskanie wyrazistego, dobrze napigmentowanego koloru. Nie bez znaczenia będzie także dostępna paleta barw – im więcej dostępnych, tym lepiej. Nigdy nie wiadomo, jakie fantazje na temat hybryd we wzory będzie miała klientka, więc dobrze jest być zabezpieczonym na każdą możliwą ewentualność.

Lakier do paznokci hybrydowych – jak dobrać kolor?

Kolor dodatków musi współgrać z całością wizerunku danej osoby. Odpowiednio dobrany lakier do paznokci odgrywa tak samo ważną rolę jak zegarek, pasek do spodni czy skarpety dobrane do butów. Najbardziej uniwersalna jest do tego celu karnacja ciemna, która pozwala na dobieranie zarówno stonowanych, jak i mocno kontrastujących hybryd we wzory. Trochę inaczej sprawa ma się, gdy odcień skóry jest raczej blady. Wtedy dobrze uczynić z paznokci pewien wyróżnik, dobierając charakterystyczne barwy przyciągające wzrok. Sprawdzą się w tej sytuacji wszelkie odcienie czerwieni, które doskonale prezentują się w połączeniu z pomarańczowymi lakierami. Obecnie coraz częściej wybiera się także mniej oczywiste połączenia, nakładając na przedłużenie wariacje na temat czarnego, niebieskiego i srebrnego, które tylko pozornie sprawiają wrażenie oklepanych oraz nudnych. Odpowiednio ze sobą połączone dadzą efekty, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych klientów.

Brak komentarzy