Kazimierza Królewicza Szczecin — profesjonalne Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Werakso!

Kazimierza Królewicza Szczecin — profesjonalne Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Werakso!

cze 23, 2022 / By : / Category : ogólnie

Kim jest magister fizjoterapii Leszek Werakso? Kazimierza Królewicza Szczecin

Magister fizjoterapii Leszek Werakso swój dyplom otrzymał na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie na wydziale Fizjoterapia. Tytuł jego pracy magisterskiej to „Biologiczne i psychologiczne uwarunkowania bólów kręgosłupa i miednicy u osób nadmiernie obciążonych pracą”. Magister fizjoterapii Leszek Werakso pracujący w Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Werakso, które znajduje się na ulicy Kazimierza Królewicza Szczecin. Przeszedł on przez bardzo dużą ilość certyfikowanych kursów i szkoleń oraz posiada ogromną wiedzę.

Czym charakteryzuje się Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Werakso w Szczecinie?

Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Werakso w Szczecinie to specjalistyczna placówka, która zajmuje się kompleksową rehabilitacją pacjentek oraz pacjentów związaną z profilaktyką, diagnostyką, a także leczeniem urazów narządu ruchu. Kazimierza Królewicza Szczecin to ulica, na której znajduje się ta placówka. Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Werakso jest efektem rozbudowy Gabinetu Rehabilitacji i Terapii Manualnej w Szczecinie, a nowe miejsce oddane zostało do dyspozycji od 1 grudnia 2012 roku.

Jak przebiega pierwsza wizyta i jak się do niej przygotować? Kazimierza Królewicza Szczecin

Pierwsza wizyta służy przede wszystkim do tego, aby przeprowadzić z pacjentką lub pacjentem dokładny wywiad i wykonać badanie narządu ruchu pod kątem ortopedycznym, lub neurologicznym. Dotyczy to nie tylko aktualnego problemu, ale również całej historii choroby. Polecane jest zabranie ze sobą wygodnego stroju sportowego bez zamków i metalowych zakończeń, aby zwiększyć komfort podczas wizyty. Głównym celem pierwszego spotkania jest rozpoznanie problemu, z którym pacjentka lub pacjent zgłasza się do Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Werakso na ulicy Kazimierza Królewicza Szczecin.

Czy zabiegi w Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Werakso w Szczecinie są bolesne?

Odpowiedź jest naprawdę bardzo prosta — oczywiście, że nie! Zabieg terapii manualnej, który jest przeprowadzony prawidłowo, nie powinien być bolesny. Metody stosowane w Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Werakso w Szczecinie nie opierają się na sile fizycznej, lecz na precyzji. W tej placówce pomoc oferowana jest pacjentkom i pacjentom w różnym wieku, począwszy od dzieci aż do pacjentów w podeszłym wieku. Nie wahaj się i sprawdź ich usługi już dziś!

Brak komentarzy