Gorsety modelujące

Gorsety modelujące

cze 04, 2019 / By : / Category : ogólnie

Gorsety poza dopełnieniem seksownej stylizacji, mają również inne zastosowanie, a mianowicie wymodelowanie i wyszczuplenie ciała.

Typy gorsetów wyszczuplających

Overbust

Jest to gorset zakładany na biust. Można go nosić pod ubraniem, jak i na ubraniu, jednak ukrycie go przez grubą konstrukcję, będzie problematyczne, dlatego trzeba do niego wybrać odpowiednie stroje, np. luźne koszule. Nie powinno się do niego zakładać obcisłych bluzek czy sukienek. Istnieją dwa typy tego gorsetu wyszczuplającego.Pierwszy jest zrobiony z fiszbin spiralnych. Jest on przeznaczony do regularnego noszenia, dzięki czemu, jeżeli zostanie odpowiednio dobrany, nie zrobi krzywdy noszącej go Pani. Model ten służy do wyszczuplenia ciała. Drugi typ jest stworzony z fiszbin płaskich. Podkreśla talię, podnosi biust i powstrzymuje od garbienia. Jest to gorset modelujący, więc nie nadaje się do noszenia na co dzień, więc należy go zakładać tylko wtedy, kiedy chce się wyglądać wyjątkowo pięknie. Można nosić go też, jako ubranie do marynarki czy swetra albo żakietu.

Underbust

Gorset zakładany pod biust. Można go nosić pod ubraniem i na nim. Tak, jak gorset overbust dzieli się na dwa rodzaje. Pierwszy, z fiszbinami spiralnymi do codziennego użytku. Drugi, z fiszbinami płaskimi do noszenia raz na jakiś czas.

Warto też wspomnieć, że gorsety ze stalowymi fiszbinami nie powinny być prane w domu. Można go odświeżać poprzez specjalny spray lub szmatką nawilżoną wodą, a gdy chcemy go całkiem uprać, należy pójść z nim do pralni.

Ceny gorsetów

Ceny gorsetów w naszym sklepie nie są wygórowane. Można je nabyć już od 40 złotych, a najdroższy kosztuje 206 złotych.

Nasz sklep

Zakupy w naszym sklepie są bardzo wygodne, a oczekiwanie na zamówiony towar jest krótkie, chociaż wszystko zależy przede wszystkim od wybranego sposobu dostawy. W przypadku, kiedy rozmiar okaże się nieodpowiedni, istnieje możliwość wymiany towaru. Oferujemy również outlet, w którym ceny są obniżone nawet o 70%. Zobacz na https://www.morganti.pl/seksowne-gorsety-damskie,c64.html

Brak komentarzy