Derma pen jako najlepszy produkt

Derma pen jako najlepszy produkt

maj 30, 2019 / By : / Category : ogólnie

Nasz sklep internetowy, już od dawna prowadzi ranking najlepszych produktów miesiąca. Po przeanalizowaniu comiesięcznej sprzedaży, wybieramy ten najlepszy i obejmujemy go najlepszą promocją w miesiącu następnym. W kwietniu, naszym hitem był roller do twarzy. Natomiast w tym miesiącu absolutnym hitem stał się Derma Pen!

Dlaczego to numer jeden?

Derma pen to produkt genialny w swojej prostocie i efekcie działania. Gwarantuje wyjątkowo krótki czas trwania zabiegu, nie da się nim nakłóć skóry „za mocno”, jest banalnie łatwy w obsłudze i przynosi spektakularny efekt. Czego chcieć więcej? Poza poręcznością i łatwością w obsłudze, nie da się pominąć wyjątkowej skuteczności urządzenia Derma pen.
Przeprowadziliśmy anonimową ankietę wśród osób, które już kupiły Derma pen i najczęściej wymieniane plusy tego urządzenia, to: redukcja i wygładzenie zmarszczek, zmniejszenie widoczności cieni pod oczami, mniejsza widoczność blizn oraz poprawa owalu twarzy. To nie jest nasza reklama- to opinia samych użytkowników!

Nagroda za miejsce numer jeden

Ze względu na to, że to Derma pen jest hitem naszej linii sprzedażowej, postanowiliśmy stworzyć specjalną ofertę promocyjną. Długo zastanawialiśmy się nad odpowiednią (tu sama obniżka ceny nie wystarczy). Postanowiliśmy, że do każdego nowo zakupionego zestawu, dodamy dwie specjalnie zaprojektowane końcówki. Pierwsza z nich została wyposażona w specjalną wąską, podłużną głowicę, która dociera do trudno dostępnych miejsc (świetnie się sprawdzi np. w okolicach między oczami czy skroni). Druga końcówka natomiast została powiększona i jest podwójnie szersza od tej dołączanej w stałym zestawie. Dzięki temu za jednym przyciśnięciem możesz działać na większej powierzchni (dobra do stosowania np. w okolicach szyi, dekoltu). Oczywiście cały ten zestaw objęty jest również ceną promocyjną. Już od jutra możesz go kupić o 40 zł taniej, niż ten standardowy! Nie zwlekaj, ilość zestawów jest ograniczona. Przetestuj i Ty nasz hit sprzedaży!

Brak komentarzy