Avenger Breitling – dane techniczne i zalety

Avenger Breitling – dane techniczne i zalety

wrz 30, 2022 / By : / Category : ogólnie

Każdy zegarek to właśnie dzięki swoim danym technicznym może zachwycić niejednego miłośnika takich mechanizmów. Warto zwrócić uwagę również na zalety, które są kluczowe, aby dopasować do własnych potrzeb konkretny model. Co można powiedzieć o kolekcji Avenger? Eksperci wyjaśniają.

Avenger Breitling – dane techniczne

Avenger Breitling to męski zegarek, którego głównym materiałem koperty jest stal szlachetna. Sama firma pochodzi ze Szwajcarii już od ponad 150 lat świadczy swoje usługi, konstruując coraz to nowsze mechanizmy zegarków.

Średnica tarczy wynosi 45 mm. Stanowi to stosunkowo spory wyświetlacz, który ułatwia odczytanie godziny. Dodatkowo jego wielkość może okazać się korzystna szczególnie dla osób, którzy chcą podkreślić innowacyjność stylu.

Bransoleta również wykonana jest ze stali szlachetnej. W ten sposób można zadbać o elegancję, która jest bardzo ważna między innymi dla biznesmenów. Zegarek posiada także chronometr, dzięki któremu można odmierzać czas. Warto zauważyć, że jest to dodatek, którym zyskała popularność cała firma.

Avenger Breitling posiada również charakterystyczne motylkowe zapięcie oraz datownik. Zdecydowanie sprawdza się również podczas nurkowania do 300 m. Można również korzystać z niego bezpośrednio podczas mycia rąk lub innej aktywności z udziałem wody.

Avenger Breitling – zalety

Zaletą tej kolekcji jest przede wszystkim jej wygląd. Do wyboru jest wiele wariantów kolorystycznych. Najpopularniejszym jest granatowy, który jednocześnie podkreśla męskość. Stal została utrzymana w ciemnobrązowym odcieniu, dzięki czemu korzystnie wpływa na dobór stroju.

Zegarek jest również zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Warto o tym pamiętać przede wszystkim po to, aby cieszyć się z jego funkcjonalności przez wiele długich lat. Umożliwi to również uniknięcie jakichkolwiek rys bezpośrednio na ekranie.

Zegarek posiada szafirowe szkło, które jest niezwykle przejrzyste. Dodatkowo zapobiega osadzaniu się drobinek kurzu oraz zanieczyszczeń. Zdecydowanie osoby, które cenią sobie dobry styl, powinny zainwestować w takie rozwiązania.

Brak komentarzy