Wymarzony ślub w Trójmieście

Wymarzony ślub w Trójmieście

kwi 27, 2019 / By : / Category : ogólnie

Romantycznie czy praktycznie?

 

Trójmiasto to miejsce, które oferuje niezwykłe możliwości organizacji wyjątkowego i romantycznego ślubu. Możemy wybierać pomiędzy piaszczystą plażą a urokliwym drewnianym molo, pomiędzy kwiecistą łąką a równo przyciętym trawnikiem, pomiędzy kościołem a prywatnym pałacem. Opcji jest mnóstwo, a wybór zależy wyłącznie od nas i naszych preferencji. Podążanie za modą bowiem, jest bez sensu jeśli kłóci się ona akurat z naszymi potrzebami, gustami, przyzwyczajeniami i zwyczajnie do nas nie pasuje.

Jeśli boimy się tego co silny, morski wiatr zrobi z naszą ślubną suknią i fryzurą, a wciąż pragniemy ślubu na łonie natury, wówczas poszukajmy miejsca z zacisznym ogrodem.

 

Pamiętajmy, jeśli miejsce naszej ceremonii jest nietypowe, by poinformować o tym wszystkich gości. Powinni oni mieć możliwość dobrania odpowiedniego obuwia i ubrania. Zawsze można zasugerować gościom odrobinę ekstrawagancji i zaproponować spędzenie części uroczystości bez obuwia. Z pewnością będzie to doskonałe rozwiązanie podczas poruszania się na piaszczystej plaży.

Decydując się na na ślub i wesele na łonie natury, warto się zorientować kto jakie oferuje rozwiązania w przypadku nagłego pojawienia się opadów deszczu. Również warto uprzedzić gości czy sami mają się przygotować na zmienne warunki atmosferyczne, czy też wszystko będzie zapewnione na miejscu.

 

Suknie ślubne trójmiasto to oferta wielu salonów mody ślubnej, które często współpracują z różnego rodzaju firmami organizującymi śluby i polecają siebie nawzajem.

Brak komentarzy