Wybieramy salon mody ślubnej

Wybieramy salon mody ślubnej

cze 13, 2019 / By : / Category : ogólnie

Czy warto podążać za modą?

Dzień ślubu powinien być jednym z najważniejszych i najpiękniejszych dni dla każdej młodej pary. Jest on obwarowany pewnymi tradycjami kultywowanymi od lat, a które obecnie przechodzą pewne transformacje dostosowywane do współczesności.

Jedną z największych tradycji jest biała suknia ślubna dla panny młodej. Biel kojarzy nam się z niewinnością, przez co zakładana jest do chrztu, komunii i ślubu właśnie. Jednak współczesna moda, emancypacja i luźniejsze podejście do tradycji sprawiają, iż moda ślubna ewoluuje z każdym rokiem.

Jeszcze kilka lat temu królowały suknie z mnóstwem warstw, falban i krynolinom, w których panna młoda przypominała raczej tort weselny. Obecnie odeszło się też od tkanin z połyskiem, poliestru stylizowanego na jedwab, który kojarzy się wyłącznie z kiczem i tandetą. Nieśmiertelne zdają się natomiast koronki i gorsety, które w modzie ślubnej obecne są od dziesiątek lat.

 

Pomoc profesjonalisty

Zanim zdecydujemy się na suknię ślubną zaprojektowaną według najnowszych trendów modowych, warto się zastanowić czy jest to styl, który będzie do nas pasować. Jeśli natomiast kwestia mody, dopasowania kreacji do własnych potrzeb i figury stanowi dla nas nie lada wyzwanie, warto wówczas zdać się na pomoc profesjonalistów i odwiedzić salon sukien ślubnych Gdynia.

W takim salonie, pracownicy znacznie pomogą nam zaoszczędzić czas i niepotrzebnych nerwów związanych z przygotowaniami ślubnymi. W miłej i eleganckiej atmosferze zostanie nam zaprezentowana kolekcja sukien ślubnych na modelkach. Oglądanie sukien na wieszaku czy zdjęciu daje zupełnie inne postrzeganie niż prezentacja na żywej modelce. Dzięki temu możemy się naocznie przekonać czy poruszanie się w danej kreacji jest mocno skomplikowane, czy jednak modelka porusza się zwinnie i lekko. Daje nam wyraźny obraz czego możemy się spodziewać po danej sukni oraz czy będzie ona dla nas odpowiednia. Personel zada by każda panna młoda była olśniewająca na swym ślubie.

 

Brak komentarzy