Relaksujący masaż w stylu shiatsu

Relaksujący masaż w stylu shiatsu

lip 03, 2019 / By : / Category : ogólnie

Nasz salon kosmetyczny wprowadził do swojej stałej oferty, zabieg z użyciem rollera do twarzy. Wykonujemy masaż z wykorzystaniem naturalnych jadeitów oraz ręcznego masażu twarzy. Masaż z użyciem rollera do twarzy, to nie tylko relaks ale i konkretne korzyści dla Twojej cery i promiennego wyglądu.

Na potrzeby naszych klientek, nasi pracownicy przeszli specjalistyczny kurs z zakresu masażu shiatsu. Dzięki temu stworzyliśmy nowatorski program cyklu zabiegów z użyciem rollera do twarzy.
Każdy zabieg składa się z delikatnego masażu twarzy z użyciem dłoni, który następnie przechodzi do uciskania odpowiednich części twarzy a kończymy używając rollera do twarzy, wyposażonego w odpowiednio schłodzone jadeitowe kamienie.

Zalety naszego nowego masażu

Przede wszystkim, masaż z użyciem rollera do twarzy jest niebywale relaksujący i kojący dla zmęczonej cery. Zmniejsza się opuchlizna i obrzęki, redukują się cienie pod oczami, liftinguje owal twarzy, niweluje widoczność zmarszczek oraz poprawia się koloryt skóry, redukując zaczerwienienia. Szczególnie wskazana dla zmęczonej, poszarzałej, opuchniętej i naczynkowej cery.
Każdy z zabiegów z użyciem rollera do twarzy, zakończony jest dodatkowym relaksującym masażem z użyciem olejku dostosowanego do Twojego typu cery. Już po pierwszym masażu, wychodzisz z naszego salonu z promienną i wypoczętą cerą.

Pakiet promocyjny

Jest to nasz innowacyjny projekt i w celu promowania nowej metody masażu z użyciem roller do twarzy, chcemy rozsławić wśród naszych klientek nasz nowy pakiet zabiegów. W tym celu zapraszamy wszystkie nasze klientki na bezpłatny pierwszy masaż! W przypadku zadeklarowania chęci skorzystania z dalszego cyklu masaży, otrzymasz kartę na której przy każdym kolejnym masażu, dostaniesz naklejkę z symbolem jadeitu. Po zebraniu siedmiu naklejek, kolejny masaż masz również za darmo! Oczywiście nie jest to jednorazowa promocja. Po zebraniu wszystkich naklejek, możesz zacząć ich zbieranie od początku. Dzięki temu zyskujesz wspaniały, stały rabat. W ramach bezpłatnej usługi oceniamy również stan skóry, dopasowując i podpowiadając jakich kosmetyków i olejków warto używać. Nie zwlekaj. Zapraszamy już dziś!

Brak komentarzy