Przygotowania do ślubu

Przygotowania do ślubu

cze 14, 2019 / By : / Category : ogólnie

Czas przygotowań do ślubu i wesela jest dla przyszłych małżonków okresem stresującym, wymagającym planowania, sprawdzenia wszelkiego rodzaju cenników, znalezienia najlepszej sali, orkiestry, kateringu itp. Dla przyszłej panny młodej najważniejsze w tym czasie będzie znalezienie tej jedynej w swoim rodzaju sukni ślubnej.

Suknia ślubna zawsze jest tematem numer jeden wszystkich rozmów przed i po weselnych. To strój najważniejszy dla najważniejszej osoby w tym dniu. Panna młoda zawsze przyciąga wszystkie spojrzenia i skupia na sobie całą uwagę, a zadaniem sukni ślubnej jest właśnie pomóc tę uwagę przyciągnąć i skupić.

 

Ta najważniejsza suknia

Suknia ślubna nie powinna nadmiernie błyszczeć by nie odwracać uwagi od osoby, która ją nosi. Według najnowszych trendów, nie powinna być też zbyt obszerna. Obecnie odchodzi się od sukien typu „beza”, z mnóstwem warstw umarszczonych spódnic i krynoliną. Od kilku lat króluje moda na sukienki bardziej zwiewne i lekkie, ozdobione koronkami a nie kamieniami i perłami oraz na suknie w stylu boho.

Zmienia się również moda co do koloru i długości sukni ślubnej. Biel nie jest obowiązkowa, do wyboru są suknie w odcieniach écru czy delikatnej brzoskwini. W przypadku sukien ekstrawaganckich każdy kolor jest dozwolony. Coraz więcej kreacji ślubnych dostępnych jest w długościach midi – sięgających niewiele poza kolana, oraz w długościach mini- kończących się tuż nad kolanem. Takie suknie ślubne będą idealne jeśli planujemy ślub na plaży, bądź w ogrodzie, gdzie poruszanie się w długiej sukni z trenem może stanowić nie lada wyzwanie.

 

Bez względu czego szukamy, zawsze warto odwiedzić Gdynia salon sukien ślubnych gdzie wykwalifikowany personel zadba o nas na każdym kroku wyboru tej wyjątkowej sukni.

W wyjątkowej i eleganckiej atmosferze możemy z pełnym komfortem fizycznym i psychicznym dokładnie obejrzeć wybrane suknie na żywych modelkach. Pracownicy po zebraniu odpowiednich informacji z pełnym zaangażowaniem doradzą, który krój będzie dla nas najodpowiedniejszy.

 

 

Brak komentarzy