Po czym poznać, że akcesoria do makijażu są dobrej jakości?

Po czym poznać, że akcesoria do makijażu są dobrej jakości?

maj 30, 2019 / By : / Category : ogólnie

Dobra jakość akcesoriów do makijażu

Aby móc wykonać perfekcyjny makijaż, potrzebujemy do tego odpowiednich narzędzi, czyli dobrej jakości kosmetyków oraz akcesoriów do nakładania makijażu. Spełnienie tych dwóch warunków ma wpływ na efekt końcowy… Zarówno beauty blender, jak i pędzle muszą być wysokiej jakości, ponieważ wtedy mamy gwarancję, że nie będą nas uczulać, podrażniać i np. przyczyniać się do szybszego zużycia kosmetyków. W przypadku pędzli, najlepsze są te wykonane z naturalnego włosia, a jak jest z gąbkami beauty blender? I czy warto sięgać po zamiennik?

Beauty blender original – gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności

Oryginalny beauty blender produkowany jest w USA i kupując go, mamy pewność, że stoi za nim jakość oraz bezpieczeństwo. Ale niestety, tak jak to bywa z większością produktów, które biją rekordy popularności, również beauty blender original doczekał się podróbek. Dlaczego nie warto dać się skusić niższą ceną i nie sięgać po zamiennik? Powodem jest przede wszystkim to, że nieznany się skład podróbek, a zatem nie wiadomo, z jakiego materiału jest on wykonany i jakie barwniki zawiera. A beauty blender oryginalny przechodzi szereg testów i zanim zostanie dopuszczony do sprzedaży jest badany pod kątem bezpieczeństwa użytkowania. Kupując podróbki nie wiemy, z jakimi chemikaliami styka się nasza skóra.

Oryginalny beauty blender – jak go poznać?

 

Chcąc nabyć beauty blender oryginalny powinniśmy szukać go w wiarygodnych i sprawdzonych źródłach. Na pewno dobrym pomysłem nie jest kupowanie gąbeczki na aukcjach internetowych za wyjątkowo niską cenę, ponieważ jest wtedy ogromne prawdopodobieństwo, że mamy do czynienia z podróbką i powinna zapalić nam się czerwona lampka. Ponadto czytajmy opisy i sprawdzajmy kraj pochodzenia. Jeżeli beauty blender został wyprodukowany w Chinach to oznacza, że jest to zamiennik.

Inna struktura = nieporównywalny efekt

Patrząc na beauty blender original i na podróbkę, od razu widzimy różnicę. Wykonane są one z innego tworzywa, przez co używając podróbki, nie uda nam się wykonać tak nieskazitelnego makijażu, jak przy oryginale. Po drugie podróbki mogą wpijać podkład, przez co kosmetyk szybciej się zużyje. Nie mówiąc o ryzykowaniu własnym zdrowiem. Jednym słowem, jak chcemy kupić gąbeczkę, to tylko oryginalny beauty blender.

Brak komentarzy