Pędzle do makijażu smoky

Pędzle do makijażu smoky

cze 14, 2019 / By : / Category : ogólnie

Efektowny makijaż smoky eyes

Wygląda obłędnie i wbrew pozorom nie jest trudny do wykonania. Wystarczy tylko odrobina treningu i niezbędne pędzle do makijażu. Warto dodać, że smoky eyes jest makijażem, który pasuje nie tylko na wieczorne wyjście, lecz można go nosić również na co dzień. Warunkiem jest tylko to, że w wydaniu dziennym będzie on bardziej delikatny i subtelny.

Niezbędne pędzle do makijażu smoky

Do profesjonalnego wykonania smoky eyes będziemy potrzebowały kilku pędzli. Pierwszy z nich, to pędzel do nakładania cieni, który jest mały, krótki i płaski. Co prawda kupując cienie do powiek, zazwyczaj mamy dołączony aplikator, ale warto zamienić go na pędzel. Powód? Przy pomocy pędzla łatwiejsze będzie nakładanie kolejnych warstw i rozcieranie cieni. Poza tym, pędzle do makijażu sprawiają, że cienie dłużej trzymają się na powiece. Drugim must have jeśli chodzi o pędzle do smoky eyes jest pędzel do blendowania. Charakteryzuje go kulisty kształt. Z jego pomocą perfekcyjnie rozetrzemy granice między cieniami, dzięki czemu jeden będzie idealnie przechodził w drugi, co da piękny i pożądany efekt.

Tajemniczo i uwodzicielsko

 

Smoky eyes to bardzo elegacki makijaż oczu, przez co kobiety bardzo często i chętnie go wykonują. Dla osób początkujących, które mają pędzle do makijażu smoky, ale nie wiedzą do końca, jak rozcierać cienie, gdzie je konkretnie nakładać, ile warstw, jak i kiedy blendować, to pomocne powinny być tutoriale, których w Internecie nie brakuje… Zatem szybka lekcja, pędzle w ruch i malujemy kocie oko… A o perfekcyjną cerę zadba Beauty Blender

Brak komentarzy