Nowoczesność i spektakularne efekty

Nowoczesność i spektakularne efekty

cze 11, 2019 / By : / Category : ogólnie

To małe niepozorne urządzenie, stało się hitem w dziedzinie kosmetologii i podbija rynek. Plasma Pen opiera swoją nowoczesną technologię na plazmie azotowej. Wytworzony łuk elektryczny, generuje wiązki plazmy przypominające gaz. Ma on spektakularne działanie na rzecz zdrowego wyglądu skóry naszych klientek.

Działanie

Plasma Pen to urządzenie przypominające trochę grubszy mazak. Po przyłożeniu końcówki do miejsca działania, urządzenie doprowadza do odparowania naskórka. Dzięki czemu dochodzi do mikrouszkodzenia skóry, która w dużo szybszy sposób regeneruje się i odbudowuje. W miejscu działania robią się punktowe strupki, które w całości znikają po około 7 dniach od zabiegu.
Plasma Pen ma zastosowanie w wielu dziedzinach kosmetologii. Służy głównie do liftingu powiek, redukcji zmarszczek, ujędrnienia skóry np. dekoltu, usuwania blizn i redukcji przebarwień, zmniejszania widoczności rozstępów a nawet do usuwania płytko osadzonych tatuaży czy makijażu permanentnego.

Kiedy nie powinno się stosować urządzenia?

Jak każde urządzenie, które wpływa na naszą skórę w sposób inwazyjny, istnieją również i przeciwskazania do stosowania Urządzenia Plasma Pen. Do podstawowych przeciwskazań zaliczamy oczywiście skaleczenia i uszkodzenia naskórka, zapalenia skóry np. atopowe, stany ropne itp., choroby nowotworowe oraz ciążę i karmienie piersią. Jeżeli nie masz żadnych niepokojących objawów, nie zwlekaj i zapisz się na zabieg już dziś.

Brak komentarzy