Nocny kostium

Nocny kostium

maj 22, 2019 / By : / Category : ogólnie

Wiele kobiet posiadających rozmiary xxl ma problem ze znalezieniem bielizny, może nie tej zwykłej ale tej, która sprawi, że poczują się kobieco i seksownie we własnym ciele. Chodząc po sklepach z przyjaciółką widzę, że rzeczywiście taki problem istnieje, dlatego podrzucę Wam kilka miejsc, nie tylko stacjonarnych, gdzie można znaleźć naprawdę ładną a przede wszystkim wygodną i dobrej jakości bieliznę nocną lub też tą dzienną.

Miejsca stacjonarne

Przede wszystkim na miejscu możemy udać się do sklepów C&A, nie tylko w Polsce ale również za granicą możemy znaleźć tam naprawdę przepiękne perełki. Biustonosze są wytrzymałe a dodatkowo bardzo ładnie układają się na ciele. Ich cena również nie jest jakaś zwalająca z nóg, zwłaszcza, że można często trafić na super promocje. Z moich obserwacji wynika też, że chociaż macie jakiś większy rozmiar, warto też spróbować ten jeden w dół. Jeśli chodzi o dół bielizny bardzo duży wybór majtek znajdziemy w sklepie New Yorker, gdzie zaczynając od zwykłych fig możemy skończyć na znalezieniu niesamowitych stringów z dodatkami. Kolejnym miejscem jest Forever 21, w którym swoją przygodę na tym dziale możemy zacząć od biustonoszy a kończyć na ozdobnych body. Można tam zakupić liczne szlafroki, flanelowe piżamy, koszule nocne czy jakieś zwykłe zabawne piżamy. Oczywiście warto też zajść chociażby do outletów, które też często oferują super produkty, a nie zawsze ich ceny są aż tak wysokie jak na pierwszy rzut oka się wydają.

Internet

Jeśli chodzi o strony www, to skupię się głównie na jednym miejscu z którego usług bardzo intensywnie korzystam jest to polska firma White Rvbbit, która oferuje wysokiej jakości bieliznę w bardzo różnorodnych rozmiarach. Nawet jeśli na tabeli nie znajdziecie swoich wymiarów, warto napisać do asystenta marki, który z duża dokładnością odpowie na Wasze pytania i na pewno pomoże. Ważnym aspektem jest to, że marka ta oferuje komplety bielizny z paskami do pończoch i bez, koszule nocne, piżamki, czy po prostu dodatki, które pobudzają zmysły jak chokery. Wspomnę również, że w niektórych miastach Polski są już obecnie stacjonarne miejsca w których można nabyć bieliznę od króliczka. Wykaz znajduje się na facebooku oraz na głównej stronie internetowej. Jeśli macie jakieś większe wątpliwości, istnieje grupa składająca się z klientek na facebooku, które również z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania a nawet wstawią zdjęcie, jak konkretny rozmiar wygląda na naszym ciele.

Brak komentarzy