Nie daj się złapać na podróbki! (beauty branża)

Nie daj się złapać na podróbki! (beauty branża)

cze 22, 2019 / By : / Category : ogólnie

Podróbkom mówimy stanowcze nie!

Niby wygląda tak samo, a na dodatek jest dużo tańsze więc czemu by nie kupić, zaoszczędzając przy tym kilkanaście złotych? Niestety wiele osób tak podchodzi do tematu podróbek, myśląc, jedyna różnica jest w producencie, a sam produkt jest tak samo wartościowy. Prawda jest jednak zupełnie inna. Jeżeli zamiast po oryginalny beauty blender, sięgniemy po podróbkę, to w rzeczywistości nie wiemy z czym mamy do czynienia. Podróbka nie przechodzi bowiem testów pod kątem bezpieczeństwa, stworzona jest z tworzywa gorszej jakości oraz bardzo możliwe, że zawiera niebezpieczne dla zdrowia składniki. Dlatego nie ryzykujmy, nie oszczędzajmy na tym co mamy najcenniejsze, czyli na sobie i zawsze kupujmy beauty blender original.

Beauty blender oryginalny a podróbka

Jak nie dać się zwieść i nie kupić przez przypadek podróbki? Warto podkreślić, że problem ten ma nie tylko Polska, ale cały świat, który zalewany jest niskiej jakości zamiennikami, które w dużej mierze powstają w Chinach. Bywa, że nie jest łatwo odróżnić oryginał od podróbki, ponieważ nie dość, że produkty są identyczne, to jeszcze kosztują tyle samo. Dlatego najbezpieczniej jest zaopatrywać się w oryginalny beauty blender w sprawdzonym miejscu i na zaufanych stronach internetowych.

Kupujmy tylko oryginalny beauty blender

Powodów dla których powinnyśmy kupować wyłącznie beauty blender oryginalny jest co najmniej kilka. Po pierwsze chodzi o nasze bezpieczeństwo, o czym już wspominano, a po drugie wiemy, że wydajemy pieniądze na produkt wysokiej jakości, który długo będzie nam służył. A podróbka, co z tego, że nieco tańsza, jak po kilku użyciach i czyszczeniach może już nie spełniać swojego zadani i będzie się nadawała wyłącznie do kosza.

 

Ważne szczegóły

Aby odróżnić podróbkę od beauty blender original, powinniśmy przyjrzeć się szczegółom. Podróbki są często blado różowe i wyglądają, jakby były sprane, w przeciwieństwie do intensywnie różowego oryginału. Ponadto mają inną fakturę. Beauty blender oryginalny jest miękki i ma widoczne pory, natomiast w podróbce próżno ich szukać, a zamiast uczucia miękkości jest chropowatość. Wskazówki jak rozpoznać oryginał znajdziesz na https://beautyblender.pl/pl/i/UWAGA-NA-PODROBKI/14

Brak komentarzy