Moda nie dla każdego

Moda nie dla każdego

kwi 17, 2019 / By : / Category : ogólnie

Trendy kiedyś i teraz

 

Moda bezlitośnie brnie do przodu z każdym sezonem. Niektórzy z nas są jej niewolnikami, inni wolą wyznaczać własne trendy, a jeszcze inni zupełnie nie zwracają na nią uwagi. Niektóre motywy powtarzają się w modzie cyklicznie co kilka lat, inne pojawiają się raz i znikają na zawsze.

Jak się ma moda w przypadku mody ślubnej? Jest tak samo żywa jak w przypadku odzieży codziennej. Podlega sezonowości i najnowszym trendom. Jednego sezonu najpopularniejsze są bogate suknie ozdabiane kamieniami i cekinami, a w następnym możemy zaobserwować zwrot o 180 stopni, i zaczyna królować skromny, wręcz ascetyczny styl.

Z całą pewnością z mody wyszły ogromne suknie typu „beza” z błyszczących poliestrów. Te tkaniny nie wrócą już do łask mody ślubnej, gdyż bardziej kojarzą ze stylem tandetnym i kompletnym brakiem gustu.

Jeszcze nie tak dawno królowały suknie ozdabiane mnóstwem cekinów i kryształków, które obecnie zostały wyparte przez koronki. To właśnie one, od kilku lat wiodą prym i to nie tylko w modzie ślubnej.

 

Specjalista wie najlepiej

 

Nie każda z nas jest modową specjalistką i stylistką. Na własnym ślubie jednak chcemy wyglądać wyjątkowo i olśniewająco. Warto wówczas skorzystać z pomocy doświadczonych osób i wybrać salon sukien ślubnych Gdynia. Każdy salon posiada wykwalifikowany personel, którego zadaniem jest, na podstawie obserwacji i wywiadu, dobrać suknię ślubną wraz z dodatkami do naszej figury i naszych preferencji.

 

Brak komentarzy