Ku nowej drodze życia

Ku nowej drodze życia

kwi 10, 2019 / By : / Category : ogólnie

Skromnie lub na bogato

 

Planując własny ślub warto poświęcić temu sporo czasu i wysiłku, jeśli zależy nam by wszystko było zapięte na ostatni guzik i tak jak sobie wymarzyliśmy. Bez względu na to czy planujemy wystawne przyjęcie, czy też skromną uroczystość z niedużą ilością gości.

Wiele młodych par planuje śluby inspirowane ich zamiłowaniami, np. w stylu ulubionego filmu, dla fanów motocykli gdzie panna młoda poza białą suknią ma również skórzaną kurtkę, czy też ekstremalne śluby pod wodą dla miłośników nurkowania.

W przypadku takich ekstrawaganckich przyjęć niezbędnym jest uprzedzenie gości weselnych i poinformowanie o wymaganym stroju. Bywa i tak, że młoda para życzy sobie by wszyscy goście byli ubrani w pewnej tonacji kolorystycznej, bądź w stroje z określonej epoki. Dla niektórych gości może stanowić to problem, warto wówczas przygotować z góry listę miejsc, w których mogą się oni zaopatrzyć w wymagane kreacje.

 

Jeśli planujemy by do ślubu towarzyszyły nam również druhny, warto wówczas wspólnie z nimi odwiedzić któryś salon sukni ślubnych Gdynia. W ten sposób obsługa salonu pomoże nam dobrać suknię ślubną i suknie dla druhen, tak by wszystko idealnie ze sobą współgrało. Każda z druhen może mieć zupełnie inną figurę i wyzwaniem będzie takie dobranie kroju sukni by pasował do każdej z nich. Profesjonalna obsługa salonu poradzi sobie z takim wyzwaniem bez większej trudności.

Możemy też sobie zażyczyć by dzieci sypały płatki kwiatów, co również doda romantyczności naszej ceremonii ślubnej.

 

Brak komentarzy