Jednoczęściowy strój kąpielowy

Jednoczęściowy strój kąpielowy

maj 04, 2019 / By : / Category : ogólnie

Przez jakiś czas panowało przekonanie, że jednoczęściowe stroje kąpielowe są dla kobiet, które chcą przykryć swoje wady, jak rozstępy na tak zwanych boczkach czy nieco bardziej zaokrąglony brzuch. Dzisiaj ten typ staje się coraz modniejszy i wiele kobiet wybiera jego w miejsce bikini, niezależnie od figury i posiadania rozstępu czy cellulitu.

Dla kogo jednoczęściowy strój kąpielowy?

Każdy będzie w nim wyglądał dobrze, jeżeli jego krój i fason zostaną odpowiednio dopasowane do figury. Jednak przede wszystkim powinny go wybierać Panie, które chcą posiadać komfort podczas pływania. Nosząc bikini, zawsze jest obawa, że sznureczek się rozwiąże lub zapięcie odepnie, przez co zostanie odkryte coś, co nie powinno. W przypadku stroju kąpielowego jednoczęściowego nie ma takiej opcji, dzięki czemu możemy czuć się bezpiecznie na plaży czy na basenie, co pozwoli na świetną zabawę i relaks przy wodzie.

Strój kąpielowy a push up

Strój jednoczęściowy będzie dobrą opcją również dla kobiet, które lubią push up. W przypadku bikini często jest to niemożliwe lub wygląda nienaturalnie. W tym typie strojów kąpielowych wygląda to naturalniej i estetyczniej, więc jeżeli zależy nam na powiększeniu piersi, najlepszą opcją będzie jednoczęściowy kostium.

Wielką zaletą kostiumów jednoczęściowych jest ukrywanie przez nich mankamentów. Chociaż kiedyś był to główny powód ich wyboru, dziś jest to tylko jeden z wielu atutów.

Na rynku fasonów jest wiele, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Dostaniemy kostiumy całkowicie zabudowane, a także z wycięciami na bokach czy plecach. Na grubych ramiączkach, na cienkich, wiązane na szyi i bez ramiączek. Zwyczajne, ale też fikuśne — falbaniaste albo wzorzyste.

Brak komentarzy