Jak odzyskać gęstość włosów?

Jak odzyskać gęstość włosów?

cze 15, 2019 / By : / Category : ogólnie

Marzysz o włosach jak z reklamy drogeryjnego szamponu? W takim razie na pewno nie zdajesz sobie sprawy, jak włosy modelek wyglądają, zanim nałoży się na nie tone lakierów, pianek i nabłyszczaczy. Nie da się w żaden magiczny sposób zrobić z suchych zniszczonych włosów, pięknej tafli za jednym myciem. Jeśli marzysz o długich, zdrowych i lśniących włosach, uzbrój się w cierpliwość i dobrej jakości kosmetyki. Pamiętaj jednak, że dobre kosmetyki, to nie te najdroższe z drogerii znanych producentów, ale te niepozorne pełne ziołowych ekstraktów, olejów oraz innych naturalnych substancji. Niech Cię jednak nie zmylą ziołowe nazwy szamponów. To, czy jest on naturalny, określa jego skład, który warto przeczytać przed kupnem.

Zagęszczanie włosów

Podstawa pięknych włosów to grubość i objętość. Nawet najbardziej lśniące kosmyki, jeśli są rzadkie, prezentują się źle. Dlatego warto wprowadzić do codziennej rutyny masaże skóry głowy. Doskonale sprawdzą się tutaj olejki do tego przeznaczone oraz gotowe wcierki. Warto także wybrać się do kosmetyczki na zabieg mezoterapii igłowej. Pozwoli ona dotrzeć składnikom ampułki do mezoterapii w głębokie warstwy skóry oraz pobudzi cyrkulację krwi.

Pamiętaj o diecie

każdy, kto chce mieć piękne, gęste i lśniące włosy musi się przygotować na to, że konieczna jest zmiana diety. Wszelkie fast foody, smażone potrawy, kawa, alkohol, papierosy oraz słodycze powinny być zamienione na pełnowartościowe posiłki, warzywa gotowane na parze, świeże owoce, zdrowe oleje oraz soki warzywno-owocowe.

 

Brak komentarzy