Duży rozmiar butów i co dalej?

Duży rozmiar butów i co dalej?

maj 15, 2019 / By : / Category : ogólnie

Kobiety, które posiadają rozmiar buta 40 i wyżej często narzekają na brak różnorodność w doborze butów, nie tylko tych zwykłych ale zwłaszcza tych wizytowych. Niestety, ale problem z kupieniem szpilek ma niejedna kobieta. Z tego powodu chcę przedstawić w których sklepach najłatwiej możemy zaopatrzyć się w idealne i wygodne dla nas buty.

Miejsca stacjonarne

Przede wszystkim sklep Deichmann ma niesamowicie duża ofertę w dużych jak i tych najmniejszych rozmiarach. Posiadają oni osobny katalog oraz specjalne oznaczenia na opakowaniach butów a mianowicie XXL I XXS, co zdecydowanie podczas zakupów rzuca się w oczy i ułatwia nam poszukiwanie. Zdecydowanie większy wybór znajduje się na ich stronie internetowej, gdzie znajdziemy dodatkowe modele, których nie dostaniemy stacjonarnie. Pamiętajmy o tym, że w razie czego zawsze możemy je zwrócić jeśli nie będą pasowały. Drugą opcją jest sklep e-obuwie. W moim mieście akurat znajduje się stacjonarny oddział, jeśli akurat nie macie takiego u siebie również możecie zamówić online konkretne modele (nawet kilka naraz) a później na spokojnie w domu przymierzyć i tak samo jak w przypadku sklepu deichmann zwrócić jeśli ten model butów nie będzie taki jak sobie wyobrażałyście. Rzeczą, która różni te dwa sklepy to ceny. W sklepie e-obuwie większość butów jest markowych, więc też ceny niektórych z nich są wysokie, ale warto wiedzieć o różnych opcjach. Większe rozmiary mamy okazję też złapać między innymi w outletach, gdzie ceny wahają się od takich standardowych aż po wysokie. Niestety w ofercie sklepu ccc nie znajdziemy zbyt wielu opcji dla nas jeśli nasz rozmiar to 42. Jeśli jednak mamy przeznaczoną na zakup butów trochę większą kwotę warto poszukać również polskich marek, które często oferują bardzo dobre jakościowo produkty, a swojej ofercie mają i eleganckie buty i te bardziej na co dzień.

 

Ze stron internetowych mogę polecić również zalando, na której zwrot jest bardzo łatwy, prosty i przyjemny a gama produktów bardzo duża. Paradoksalnie musicie wiedzieć, że paczkę możecie odebrać lub nadać w większości żabkach, które od niedawna świadczą taką usługę. A czy wy macie jakieś konkretne sklepy w których kupujecie swoje obuwie i ile jesteście w stanie w nie zainwestować?

 

Brak komentarzy